СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО

6 лют. 2018
Для випускників 2017/2018 навчального року

Для учнів 11-А класу розпочалася реєстрація на ЗНО 2018.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані всім учням, які складають ДПА у формі ЗНО до школи.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.