Вітаємо Ірину Вікторівну Крігер!

5 бер. 2018
Грамотою Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради нагороджена Крігер Ірина Вікторівна, заступник директора з виховної роботи Харківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області;

02 березня 2018 року у Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О. С. Пушкіна відбулись районні урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня. На святі були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, депутат Харківської міської ради Половинко Сергій Анатолійович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова Київської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Мартинова Надія Василівна, педагогічні працівники закладів освіти.
Кращі педагогічні працівники району були нагороджені відзнаками та цінними подарунками.

Вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я та подальших творчих успіхів!
У подарунок жінкам до Міжнародного жіночого дня відбулась вистава «Потерянный муж» у виконанні артистів Харківського державного академічного російського драматичного театру імені О. С. Пушкіна.