День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків.

15 бер. 2018

14 березня 2018 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області було проведено День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків. До уваги присутніх були запропоновані наступні заходи: віртуальна і реальна екскурсії по школі та інформаційний блок, до якого ввійшли відомості щодо впровадження Концепції нової української школи та поради вчителя-логопеда щодо підготовки дитини до навчання у школі. На зустрічі з батьками майбутніх першокласників виступили директор школи Борщик Лариса Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Клочко Наталя Володимирівна та вчитель-логопед Харужева Лариса Григорівна.