Вітаємо учнів нашої школи!!!

16 бер. 2018
15.03.2018 березня відбулось нагородження переможців щорічного районного огляду-конкурсу "Юні дарування". Учні нашої школи посіли ІІІ місце, були нагороджені дипломами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та пам'ятною статуеткою.

15 березня 2018 року на базі Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області відбулась церемонія нагородження переможців щорічного районного огляду-конкурсу "Юні дарування".

На заході були присутні:

-заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович,

- начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна,

- голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна,

- керівники закладів загальної середньої освіти району, лідери учнівського самоврядування, батьки та педагоги.

У цьому році конкурс проходив за двома номінаціями: «Вокально-інструментальні ансамблі» та «Театральне мистецтво». У конкурсі від нашої школи взяв участь вокально-інструментальний ансамбль "Мрія".