Вітаємо Бортняк Катерину!

12 квіт. 2018
Бортняк Катерина, учениця 11-А класу посіла ІІ місце у районному конкурсі лідерів учнівського самоврядування «Ми-разом!».

11 квітня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Ми-разом!».

На церемонії нагородження були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова районної Батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учителі, лідери учнівського самоврядування, їх батьки.

11 учнів-переможців конкурсу (серед яких Бортняк Катерина) були нагороджені дипломами Управління освіти адміністрації Київського району та цінними подарунками від депутата Харківської міської ради, голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни.