17 квіт. 2018
Юні науковці прийняли активну участь у наукових дискусіях та були нагороджені іменними сертифікатами. Фесюн Богдан був нагороджений дипломом за найкращу доповідь! Тези Абдулаєва Сергія "Не космічні назви космічних кораблів" та Панченко Уляни "Тварини космонавти" журі визначило як найкращі!!! Шановні наші "ЗОРЯНІ" науковці!!! МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!!!

12-13.04.2018 учні нашої школи взяли активну участь у роботі ХІХ науково-практичної конференції учнівської молоді "Гагарінські читання 2018" в секції "Історія авіації та космонавтики". Підсумки виконаних досліджень представили Абдулаєв Сергій 9-В клас , Стрижак Єгор 9- В (керівник Панкратьєва В.В.) та Ганічев Владислав 9-А ( керівник Плутахіна Т.І.)

Секцію "Людина у космосі" було представлено результатами досліджень Силенко Дар'ї 9-А, Панченко Уляни 9-А (керівник Панкратьєва В.В.), Фесюна Богдана 10-А (керівник Меренкова Т.В.).

Вдовенко Софія 10-А (керівник Меренкова Т.В.) презентувала доповідь у секції " Сучасні інформаційні технології". Дворниченко Олександра 9-Б (керівник Панкратьєва В.В.) була доповідачем у секції "Екологія у космосі" .

Шановні наші "ЗОРЯНІ" науковці!!! МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!!!