Шановні батьки майбутніх першокласників!

14 трав. 2018
У Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області до 31 травня 2018 року триває прийом документів до 1 класу. З інформацією про порядок і графік прийому документів та перелік необхідних документів Ви можете ознайомитись у вестибюлі школи на стенді «Для батьків майбутніх першокласників» та офіційному сайті школи у розділі «Правила прийому до освітнього закладу. Вступ до першого класу.» З повагою, адміністрація школи.

З повагою, адміністрація школи.