Вітаємо Фесюна Богдана!

12 лист. 2018
Учень 11-А класу Фесюн Богдан у складі команди учнів закладів освіти Київського району «Винахідники майбутнього» нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

З 4 по 9 листопада 2018 року в м. Києві пройшов фінальний етап ХХІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. У турнірі взяли участь 15 команд. Місто Харків представляли 6 команд – призери та учасники ХІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.

За результатами чвертьфінальних боїв п’ять харківських команди стали учасниками півфінальних змагань. У фінальній грі змагалися три харківські команди.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено збірну команда учнів закладів освіти Київського району «Винахідники майбутнього» у складі якої був учень 11 -А класу Фесюн Богдан.

Вітаємо нашого переможця ХХІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів та бажаємо нових творчих досягнень у винахідницькій діяльності!