Церемонія нагородження переможців районних змагань з футболу "Шкіряний м'яч"

13 лист. 2018
13 листопада 2018 року в школі відбулась церемонія нагородження переможців районних змагань з футболу "Шкіряний м'яч".

Сьогодні у спортивній залі нашої школи відбулась церемонія нагородження переможців районних змагань з футболу "Шкіряний м'яч".

На заході були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Володимир Вікторович Івлєв, народний депутат України Олександр Михайлович Грановський, заступник начальника Управління освіти адміністрації Київського району Володмимир Іванович Ліпейко, команди -переможці закладів освіти №№ 5,17,52,55,62,164,172, педагоги, батьки. Грановський О.М. та Івлєв В.В. привітали спортсменів  з перемогою,та  провели церемонію нагородження футбольних команд. Перед учасниками заходу виступили творчі колективи закладів освіти № 5,158, 164.