Загальношкільні батьківські збори

13 груд. 2018
12 грудня 2018 року у школі відбулись батьківськи збори для батьків учнів 5-11-х класів.

12 грудня 2018 року в актовій залі школи для батьків учнів 5-11-х класів пройшли батьківські збори, де розглядалися питання: "Діти у світі гаджетів", профілактика інфекційних захворювань та ГРВІ.

Перед батьками виступили директор школи Борщик Л.М., медична сестра Васильєва С.В., психолог Савіна О.Г., соціальний педагог Павленко О.В. Батьками було переглянуто відеофільми "Діти у світі гаджетів", психологічною службою школи надано рекомендації батькам щодо активного спілкування з дітьми.  Шкільний лікар відповіла на запитання батьків стосовно проведення щеплень, профілактики ГРВІ та проведення медичних оглядів учнів.

Директором школи Борщик Л.М. та заступником директора з навчально-виховної роботи Титаренко Л.В. для учнів 11-х класів та їх батьків було проведено розяснювальну роботу та відео-презентацію  щодо особливостей підготовки та проведення ЗНО у 2019 році.