5 бер. 2024

Про проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп» у березні 2024 року

З метою реалізації Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», популяризації книги та читання серед дітей та молоді, впровадження інноваційних форм у роботу закладів освіти в березні 2024 року Департамент освіти ініціює проведення освітньої акції «Книжковий калейдоскоп».

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Євроклуб-2023

Старшокласниками, учнями 9-Б, 10-А та 10-В класів, була організована  віртуальна подорож країнами Європейського Союзу для учнів 6-х класів. Зустріч пройшла у творчій атмосфері і завершилась цікавою вікториною, в якій 6-класники демонстрували свої знання про європейські країни.
4 бер. 2024

Інспектори відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області Вовк Дарія Володимирівна, Ченський Дмитро Геннадійович.

Тема зустрічі "Права людини"

До уваги випускників!

Реєстрація для участі в мультипредметному тесті 2024
1 бер. 2024

Психологічна служба

Соціальним педагогом 29.02.2024 року було проведено РМО за темою: «Шляхи подолання наслідків травматичних інцидентів, та надання соціально-психологічної допомоги в контексті роботи соціального педагога в школі» з соціальними педагогами ЗЗСО Київського району.
1 бер. 2024

Психологічна служба

Релаксаційні вправи найкраще проводити під спокійну музику. Регулярне виконання цих вправ робить дитину більш спокійною, врівноваженою, а також дозволяє дитині краще зрозуміти свої почуття. В результаті дитина володіє собою, контролює свої деструктивні емоції і дії. Релаксаційні вправи дозволяють дитині опанувати навички саморегуляції та зберегти більш рівний емоційний стан.
29 лют. 2024

До уваги випускників, батьків та учителів!

ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ НМТ-2024
28 лют. 2024

Конкурс для педагогів "STEM-урок з фінансової грамотності"

Педагогів закладів загальної середньої освіти запрошують взяти участь у конкурсі "STEM-урок з фінансової грамотності" для учнів 8 та 9 класів, що відбудеться з 18 березня до 19 квітня 2024 року в межах заходів до Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week ).
27 лют. 2024

Про навчально-методичний семінар «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив»

Інститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у навчально-методичному семінарі «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив», що відбудеться 5 березня 2024 року.