29 лют. 2024

До уваги випускників, батьків та учителів!

ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ НМТ-2024
28 лют. 2024

Конкурс для педагогів "STEM-урок з фінансової грамотності"

Педагогів закладів загальної середньої освіти запрошують взяти участь у конкурсі "STEM-урок з фінансової грамотності" для учнів 8 та 9 класів, що відбудеться з 18 березня до 19 квітня 2024 року в межах заходів до Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week ).
27 лют. 2024

Про навчально-методичний семінар «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив»

Інститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у навчально-методичному семінарі «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив», що відбудеться 5 березня 2024 року.
26 лют. 2024

26 лютого 2024 року в учнів 5-го класу відбулася зустріч з інспекторами відділу зв'язку з громадкістю УПП в Харківській області Вовк Дарією Володимирівною та Ченським Дмитром Геннадійовичем

Засідання "Євроклуб  -2024"

Старшокласниками, учнями 9-Б, 10-А та 10-В класів, була організована  віртуальна подорож країнами Європейського Союзу для учнів 6-х класів. Зустріч пройшла у творчій атмосфері і завершилась цікавою вікториною, в якій 6-класники демонстрували свої знання про європейські країни.

Вітаємо!

Вітаємо Калашник Кіру (5-В клас) із нагородою Гран-прі на Міжнародному конкурсі мистецтв «Мистецька історія» (категорія бісероплетіння)!
24 лют. 2024

Психологічна служба

Толерантність – це повага прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності. Толерантна людина має здатність до милосердя, прощення,повагу до інших прав, духу партнерства, повагу до інших, не властивих йому цінностей.
23 лют. 2024

Happy Paw запрошує долучитися до міжнародного заняття доброти

Фонд Happy Paw запрошує педагогів і вихованців закладів дошкільної освіти долучитися до III Міжнародного заняття доброти про гуманне й відповідальне ставлення до тварин, яке відбудеться з 26 лютого до 1 березня 2024 року. Захід традиційно проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки України.
22 лют. 2024

До уваги випускників, батьків та вчителів!

КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024
22 лют. 2024

Всеукраїнський конкурс написання есе “Війна за СВІЙ шлях”

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу написання есе “Війна за СВІЙ шлях”: Буталову Алісу та Хрипко Уляну.