Портал Академії

             


2012/2013

2012/2013 н.р.

Учні-переможці

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164

Харківської міської ради Харківської області  в VII міському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів

Колодійчик Дмитро, учень 11-А класу, у складі збірної команди Київського району посів ІІІ місце.

 

Учні-переможці

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164

Харківської міської ради Харківської області ІІ (районного) етапу Всеукраїнських  олімпіад з базових дисциплін

 

 

 

зз/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б. учителя

1

Леонідов Ілля

4-Б

Природознавство

І

Карікова О.Д.

2

Ліпкович Кирило

4-А

Математика

ІІІ

Крігер І.В.

3

Панченко Уляна

4-А

Математика

ІІІ

Крігер І.В.

4

Тагаєв Денис

8-А

Географія

ІІІ

Меренкова Т.В.

Біологія

ІІІІ

Титаренко Л.В.

Історія

ІІІІ

Кулик В.І.

Математика

ІІІІ

Ліхота В.О.

5

 

 

Савченко Андрій

9-А

Географія

ІІІІ

Меренкова Т.В.

Біологія

ІІІІ

Титаренко Л.В.

Історія

ІІІІ

Кулик В.І.

6

Сопотова Олександра

8-А

Фізика

ІІ

Колесник О.О.

Біологія

ІІІІ

Титаренко Л.В.

Математика

ІІІІ

Ліхота В.О.

Українська мова та література

ІІ

Профатіло О.О.

7

Сердюк Дар’я

11-Б

Фізика

ІІІ

Колесник О.О.

Англійська мова

ІІІІ

Вдовіна В.О.

8

Михайлов Костянтин

9-А

Математика

І

Ліхота В.О.

Англійська мова

ІІІ

Вдовіна В.О.

Географія

ІІІ

Меренкова Т.В.

9

Васильєва Анна

10-А

Історія

ІІІ

Кулик В.І.

10

Заянчуковський Олексій

9-В

Інформаційні технології

ІІ

Глущенко Т.М.

11

Дзюба Олександр

10-А

Екологія

ІІІ

Титаренко Л.В.

12

Гришина Анастасія

11-Б

Правознавство

ІІІ

Петрук Ю.А.

13

Котова Єлизавета

9-Б

Правознавство

ІІІ

Петрук Ю.А.

14

Іваненко Андрій

11-А

Фізична культура

ІІІ

Бобришев О.Ю.

 

 

 

 

Учні-переможці

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164

Харківської міської ради Харківської області

ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України у 2012/2013 н.р.

 

 

п/п

Прізвище, ім'я учня

Клас

Відділення

Секція

Місце

П.І.Б. учителя

  1.  

Загревська Тетяна

11-Б

Філологія та мистецтвознавство

Українська мова

І

Можин Г.А.

  1.  

Бесєдіна Ганна

11-Б

Філологія та мистецтвознавство

Українська література

І

Арзуманян О.А.

  1.  

Верджи Лейла

11-Б

Хімія та біологія

Біологія

І

Титаренко Л.В.

 

  1.  

Дюмін Владислав

10-А

Історія

Історія України

ІІІ

Кулик В.І.

  1.  

Васильєва Анна

10-А

Фізика і астрономія

Аерофізика та космічні  дослідження

ІІІ

Глущенко Т.М.