ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №164 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 





 

Портал Академії

             

2015/2016

Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

  1.  

Вдовенко Софія Олександрівна

8-А

Географія

ІІ

Меренкова Тетяна Василівна

Фізика

ІІІ

Глущенко Тетяна Миколаївна

  1.  

Сапота Євгенія Олексіївна

10-А

Географія

Правознавство

ІІІ

ІІ

Борщик Лариса Миколаївна

Петрук Юлія Анатоліївна

  1.  

Ліпкович Кирило Юрійович

7-А

Хімія

ІІІ

Калюжна Наталя Іванівна

фізики,

ІІ

Колесник Олена Олександрівна

математики

ІІ

Ліхота Вікторія Олександрівна

  1.  

Британ Ольга Юріївна

10-А

Історія

ІІІ

Плутахіна Тетяна Ігорівна

  1.  

Кошельнік Владислава Олександрівна

9-Б

Історія

ІІІ

Петрук Юлія Анатоліївна

  1.  

Ромась Валентина Андріївна

8-Б

Історія

ІІІ

Кулик Василій Іванович

  1.  

Макітренко Вікторія Володимирівна

11-Б

Історія

І

Петрук Юлія Анатоліївна

 

  1.  

Пунтус Софія Володимирівна

6-Б

Математика

ІІІ

Коваленко Лариса Миколаївна

  1.  

Закорко Сергій Андрійович

7-А

Математика

ІІІ

Ліхота Вікторія Олександрівна

  1.  

Білозерський Владислав Олександрович

11-А

Математика

ІІІ

Ліхота Вікторія Олександрівна

  1.  

Тагаєв Денис Миколайович

11-А

Математика

ІІІ

Ліхота Вікторія Олександрівна

  1.  

Карташова  Анна Михайлівна

10-А

Українська мова та література

Правознавство

І

 

ІІ

Коновалова Тетяна Володимирівна

Петрук Юлія Анатоліївна

  1.  

Бондар Катерина Олегівна

9-А

Українська мова та література

ІІІ

Олійник Лідія Петрівна

  1.  

Приходько Назар Павлович

10-Б

Біологія

ІІІ

Калюжна Наталя Іванівна

  1.  

Ярмак Валерій Вячеславович

11-А

Інформаційні технології

ІІІ

Глущенко Тетяна Миколаївна

 

Учні-переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики  у 2015/2016 навчальному році

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

  1.  

Вдовенко Софія Олександрівна

8-А

 Фізика

ІІІ

Глущенко Тетяна Миколаївна

  1.  

Ліпкович Кирило Юрійович

7-А

Математика

ІІІ

Ліхота Вікторія Олександрівна

 

Учні-переможці Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164

Харківської міської ради Харківської області ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Клас

Місце

Науковий керівник

Категорія, звання

Секція Світова література

1.

Бортняк Катерина Вадимівна

9-Б

І

Давидовська Зоя Федорівна

Перша

Секція Біологія людини

1.

Сопотова Олександра Сергіївна

11-А

І

Титаренко Лілія Володимирівна

Вища

Старший учитель

Секція Географія та ландшафтознавство

1.

Олешко Антон Андрійович

10-А

ІІ

Панкратьєва Вікторія Вікторівна

Вища, кандидат географіч

них наук

Учні переможці Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області у міських турнірах з навчальних дисциплін 

Прізвище учня

Клас

Місце

Керівник

Юні математики

1.    

Тагаєв Денис

11-А

ІІІ

Ліхота В.О.

2.    

Булатов Денис

3.    

Сопотова Олександра

4.    

Ярмак Валерій

5.    

Білозерський Владислав

Юні хіміки

1.    

Тагаєв Денис

11-А

ІІІ

Калюжна Н.І.

2.    

Булатов Денис

3.    

Попело Сергій

4.    

Макарін Микита

5.    

Білозерський Владислав

Юні винахідники та раціоналізатори

1.    

Білозерський Владислав

11-А

ІІІ

Колесник О.О.

2.    

Булатов Денис

3.    

Попело Сергій

4.    

Макарін Микита

5.    

Ярмак Валерій

Юні фізики

1.    

Білозерський Владислав

11-А

ІІ

Колесник О.О.

2.    

Булатов Денис

3.    

Попело Сергій

4.    

Макарін Микита

5.    

Ярмак Валерій

Юні географи

1.    

Тагаєв Денис

11-А

ІІ

Меренкова Т.В.

2.    

Булатов Денис

3.    

Корнєва Олександра

4.    

Попело Сергій

5.    

Білозерський Владислав

Юні біологи

1.

Цвіркун Дарина

11-А

ІІІ

Малєєва Г.М

2.

Сопотова Олександра

11-А

3.

Булатов Денис

11-А

4.

Ревека Катерина

10-А

5.

Сапота Євгенія

10-А

Юні економісти

1.

Попело Сергій

11-А

ІІІ

Меренкова Т.В.

2.

Білозерський Владислав

11-А

3.

Булатов Денис

11-А

4.

Сарапін Пилип

10-Б