Портал Академії

             

2016/2017

Переможці  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  2016/2017 навчального року

 

Секція Ділова українська мова

1.

Бортняк Катерина Вадимівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області

10-А

І

Олійник Лідія Петрівна

Секція Географія та ландшафтознавство

2.

Олешко Антон Андрійович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради Харківської області

11-А

ІІІ

Панкратьєва Вікторія Вікторівна

 

Секція Психологія

3.

Павлюк Катерина Олександрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області

10-А

ІІІ

Савіна Ольга Геннадіївна

 

 

Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2016/2017 навчальному році

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

1.

Ліпкович Кирило Юрійович 8-А Математика ІІ Ліхота Вікторія Олександрівна
Інформатика ІІ Ремньова Анастасія Олексіївна
Хімія ІІІ Калюжна Наталя Іванівна

2.

Кошельнік Владислава Олександрівна

10-А

Географія

ІІІ

Меренкова Тетяна Василівна

Історія

ІІІ

Петрук Юлія Анатоліївна 

Правознавство ІІІ Петрук Юлія Анатоліївна 

3.

Сапота Євгенія Олександрівна

11-А

Географія

І

Борщик Лариса Миколаївна

Українська мова та література

ІІІ

Коновалова Тетяна Володимирівна

4.

Пунтус Софія Володимирівна

7-Б

Математика

ІІ

Коваленко Лариса Миколаївна

Фізика

ІІ

Колесник Олена Олександрівна

5.

Конкін Станіслав Валерійович

11-А

Фізика

ІІІ

Колесник Олена Олександрівна

Математика

ІІІ

Головешко Олена Миколаївна

6.

Черкашина Дар'я Олександрівна

8-А

Українська мова та література

ІІІ

Можин Галина Анатоліївна

Англійська мова

ІІІ

Лутай Катерина Сергіївна

7.

Ромась Валентина Андріївна

9-Б

Географія

ІІІ

Меренкова Тетяна Василівна

8.

Закорко Сергій Андрійович

8-А

Фізика

ІІІ

Колесник Олена Олександрівна

9.

Близнюк Валерія Віталіївна

11-А

Фізика

ІІІ

Колесник Олена Олександрівна

10.

Карташова  Анна Михайлівна

11-А

Українська мова та література

І

Коновалова Тетяна Володимирівна

Правознавство І Петрук Юлія АПнатоліївна

11.

Приходько Назар Павлович

11-Б

Географія

ІІІ

Меренкова Тетяна Василівна

Біологія ІІ Калюжна Наталя Іванівна
12.

Бортняк Катерина

10-А

Українська мова та література

ІІІ

Олійник Лідія Петрівна

13. Сирова Маргарита Олексіївна 10-А Географія ІІІ Меренкова Тетяна Василівна
14.

Логачова Анастасія

9-В

Українська мова та література

ІІІ

Олійник Лідія Петрівна

15.

Клещевніков Віталій

6-В

Математика

ІІІ

Дереча Валентина Василівна

16. Британ Ольга 11-А Історія І Плутахіна Тетяна Ігорівна
17.

Веклич Ярослав Сергійович

11-А

Економіка

ІІІ

Меренкова Тетяна Василівна

18. Вдовенко Софія 9-А Фізика ІІ Глущенко Тетяна Миколаївна
19. Шеремет Вікторія Олександрівна 7-А Хімія ІІ Калюжна Наталя Іванівна
20. Ревека Катериан Ігорівна 11-А Астрономія ІІІ Глущенко Тетяна Миколаївна
21. Логвин Павло Андрійович 9-А Інформаційні технології ІІІ Глущенко Тетяна Миколаївна
22. Ганічев Владислав Олексійович 8-А Інформаційні технології ІІІ Попова Юлія Олександрівна
23. Фесюн Богдан Олександрович 9-В Інформаційні технології ІІІ Ремньова Анастасія Олексіївна
24. Силенко Дар'я Олександрівна 8-А Інформаційні технології ІІІ Ремньова Анастасія Олексіївна
Біологія ІІ Панкратьєва ВІкторія Вікторівна
25. Бондарчук Роман Володимирович 9-Б Правознавство ІІІ Петрук Юлія Анатоліївна
26. Каленіченко Мілана  4-Б Математика ІІ Вініченко Оксана Сергіївна
27. Мартем’янова Поліна  4-А Українська мова ІІІ Крігер Ірина Вікторівна

 

Учні переможці Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області у міських турнірах з навчальних дисциплін 

Прізвище учня

Клас

Місце

Керівник

Юні математики

1.    

Карташова Анна

11-А

ІІ

Головешко О.М.

2.    

Близнюк Валерія

3.    

Веклич Ярослав

4.    

Конкін Станіслав

5.    

Ревека Катерина

Юні хіміки

1.    

Зубков Олександр

 

10-А

 

10-А

 

10-А

 

 

9-В

 

9-В

 

 

ІІІ

Калюжна Н.І.

2.    

Бортняк Катерина

3.    

Кошельнік Владислава

4.    

Ровний Микита

5.    

Фесюн Богдан

 Юні винахідники та раціоналізатори 
1 Близнюк Валерія  11-А

ІІ

 


Колесник О.О.

 
2 Веклич Ярослав  11-А
3 Конкін  Станислав  11-А
4 Головко Максим  11-А
5 Рогов Ілля  11-А
6 Данильченко Ксенія 10
 Юні географи 
1 Британ Ольга 11-А

ІІІ   
 


   Меренкова Т.В.

 
2 Сапота Євгенія 11-А
3 Конкін  Станислав  11-А
4 Головко Максим  11-А
5 Бабич Віолета 10-А
6 Кошельнік Владислава 10
 

 

Юні фізики 

1.    

Близнюк Валерія 

11-А

 

 

11-А

 

 

11-А

 

 

11-А

 

 

 

11-А

 

 

11-А

 

ІІІ

Колесник О.О.

2.    

Веклич Ярослав 

3.    

Конкін  Станислав

4.    

Головко Максим 

5.    

Рогов Ілля 

Вітаємо команду нашої школи турніру юних правознавців за перемогу в номінації

 "За найкращу аргументованість суджень"
 

Склад команди:

1.            Британ Ольга, учениця 11-А класу, капітан команди

2.          Карташова Анна, учениця 11-А класу

3.          Сапота Євгенія, учениця 11-А класу

4.          Кошельнік Влада, учениця 10-А класу

5.          Бортняк Катерина, учениця 10-А класу 

 

керівник команди - Петрук  Юлія Анатоліївна