Портал Академії

             


2017/2018

Учні -переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  2017/2018 навчального року

 

ПІБ учня

ПІБ учителя

Керівник роботи

Клас

Місце

Секція Історія України

Кошельнік Владислава Олександрівна

Петрук Ю.А.

11-А

ІІ

Секція Історичне краєзнавство

Силенко Дар’я Олександрівна

Плутахіна Т.І.

9-А

ІІІ

Секція Географія та ландшафтознавство

Козік Анастасія В’ячеславівна

Панкератьєва В.В.

8-Г

І

Секція Математичне моделювання

Тупчій Ярослава Русланівна

Ліхота В.О.

9-А

І

Секція Біологія людини

Силенко Дар’я Олександрівна

Панкратьєва В.В.

9-А

ІІ

Секція Психологія

Піунова Єлизавета Дмитрівна

Савіна О.Г.

10-Б

ІІІ

 

Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 з базових дисциплін у 2017/2018 навчальному році

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

1.

Кондратенко Олексій

10-А

Історія

ІІІ

Петрук Ю.А.

2.

Кошельнік Владислава

11-А

Історія

ІІ

Петрук Ю.А.

3.

Закорко Сергій

9-А

Математика

ІІІ

Ліхота В.О.

4.

Величко Єва

8-Б

Математика

І

Коваленко Л.М.

5.

Шпак Костянтин

7-Б

Математика

ІІІ

Дереча В.В.

6.

Клещевніков Віталій

7-В

Математика

ІІІ

Дереча В.В.

7.

Коссе Валерія

6-А

Математика

ІІ

Ліхота В.О.

8.

Муравський Денис

7-В

Фізика

ІІІ

Колесник О.О.

9.

Тітовська Милана

8-Б

Фізика

ІІ

Колесник О.О.

10.

Негаєва Ганна

8-Б

Фізика

ІІІ

Колесник О.О.

11.

Вдовенко Софія

10-А

Фізика

ІІІ

Колесник О.О.

12.

Вдовенко Софія

10-А Англійська мова ІІ Ігнатова О.М.
13. Величко Єва 8-Б Англійська мова ІІ Кондратенко Г.А.
14. Кошельнік Владислава 11-А Географія ІІ Меренкова Т.В.
15. Кондратенко Олексій  10-А Географія ІІІ Меренкова Т.В.
16. Єрмакова Ольга 8-В Географія ІІІ Меренкова Т.В.
17. Шкафенко Анна 7-Б Хімія ІІІ Калюжна Н.І.
18. Черкашина Дар’я 9-А Російська мова та література ІІІ Єніна Л.І.
19. Вдовенко Софія  10-А Інформатика  І Ремньова А.О.
20. Сирова Маргарита  11-А Економіка ІІІ Меренкова Т.В.
21. Черкашина Дар’я 9-А Українська мова та література ІІІ Можин Г.А.
22. Сухіна Єлизавета  7-А Українська мова та література ІІІ Олійник Л.П.
23. Кошельнік Владислава 11-А Правознавство ІІ Петрук Ю.А.
24. Каталкін Григорій 10-Б Правознавство ІІІ Петрук Ю.А.
25. Кондратенко Олексій 10-А Правознавство ІІІ Петрук Ю.А.
26. Бортняк Катерина  11-А Астрономія ІІ Глущенко Т.М.
27. Дементьєва Єлизавета  11-А Інформаційні технології ІІ Глущенко Т.М.
28. Фесюн Богдан  10-А Інформаційні технології ІІІ Глущенко Т.М.
29. Пономарьова Маргарита 10-Б Інформаційні технології ІІІ Ремньова А.О.
30 Єрмакова Ольга 8-В Біологія ІІІ Малєєва Г.М.
31. Силенко Дар'я 9-А Біологія ІІІ Панкратьєва В.В.

Бабенко Владислава Сергіївна, учениця 10-Б класу посіла ІІ місце у І (районному) етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва у 2017/2018 навчальному році 

 

Учні переможці Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області у міських турнірах з навчальних дисциплін 

Прізвище учня

Клас

Місце

Керівник

Юні біологи

1.    

Фесюн Богдан

10-А

11-А

10-А

10-Б

10-Б

ІІІ

Малєєва Г.М.

2.    

Зубков Олександр

3.    

Івашиненко Катерина

4.    

Меденець Катерина

5.    

Піунова Єлизавета

 

Прізвище учня

Клас

Місце

Керівник

Юні географи

1.    

Черкашина Дар`я

9-А

10-А

10-А

10-Б

9-А

ІІ

Меренкова Т.В.

2.    

Вдовенко Софія

3.    

Кондратенко Олексій

4.    

Піунова Єлизавета

5.    

Силенко Дар`я

 

Прізвище учня

Клас

Місце

Керівник

Юні фізики

1.    

Фесюн Богдан

10-А

ІІІ

Колесник О.О.

2.    

Вдовенко Софія

3.    

Кондратенко Олексій

4.    

Логвін Павло

5.    

Сливенко Єгор

 

 

Прізвище учня

Клас

Місце

Керівник

Юні винахідники та раціоналізатори

1.    

Фесюн Богдан

10-А

І

Колесник О.О.

2.    

Вдовенко Софія

3.    

Кондратенко Олексій

4.    

Логвін Павло

5.    

Сливенко Єгор