Органи управління закладу освіти

Шановні учні, батьки, випускники!

Пора зрілості й змужніння в житті людському приносить радість і тривогу. Двічі люди на світі не живуть - говорить народна мудрість. Але є багато таких, що й один раз не вміють прожити під сонцем...Без мети, без прагнень, без тривог й жертв людське існування неможливе. Бо життя це не розкішний сад. У житті людському, мов на довгій ниві, буває по-різному. Жити - значить боротися, діяти, можливо, помилятися, падати, вставати, щоб знов горіти чистим вогнем, зігрівати тим полум`ям інших і залишати по собі добру пам`ять.
Життя людське багатогранне, і кожна пора по-своєму прекрасна. Зумійте її оцінити.
В юності так хочеться, щоб виповнилося тобі вісімнадцять, і ти став по-справжньому дорослим. Поспішаємо вирости і швидше закінчити школу, в яку за буденними клопатами на життєвих шляхах не повертаємося. Сумно й смутно людині, коли вона забуває найдорожчі джерела дитинства. Отже, чекаємо зустрічі з вами на нашому сайті.

Ласкаво просимо!

Директор ліцею - Лариса Миколаївна Борщик

Прийом відвідувачів:

Вівторок 15:00-16:00, четвер 09:00 -11:00

(прийом за попереднім записом)

Контактні дані: тел. 7251385, e-mail: [email protected]