Кафедра іноземної мови

A new language – is a new world

(Нова мова – новий світ)

Методична тема, над якою працює кафедра: підвищення рівня компетентності вчителя за рахунок вдосконалення володіння технологіями модульно-розвивального навчання.

Наше творче кредо - «Велике щастя – Вчитель».

Головна мета вчителів кафедри – формування в учнів комунікативної компетенції, вміння спілкуватись англійською мовою у межах тем і ситуацій, визначених програмою, використовуючи інноваційні методичні розробки (алгоритми, граф-схеми, наукові проекти, сценарії навчальних модулів, міні-підручники, реферати).

У своїй роботі вчителі кафедри  використовують як вітчизняні, так і закордонні підручники. Наша кафедра – це родина, у якій панує Світло, Добро, Любов, бо добрі люди – щастя на цьому світі. Поважаємо своє покликання…

Склад кафедри:

Холодняк Людмила Віталіївна

У 2004 році закінчила Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди; спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)».

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Стаж роботи – 13 років.

Творче кредо: ”School Is My Life” (“Школа – моє життя”).

У своїй роботі втілює принципи модульно-розвивального навчання.

Досягення:

• Підготовка інноваційних методичних розробок, презентація їх на районному та обласному педагогічних вернісажах, за що була нагороджена грамотами Управління освіти Київської районної ради.

• Підготовка призерів та переможців Всеукраїнського конкурс з англійської мови «Гринвіч», районного турніру з англійської мови «Welcome to Britain», районого турніру з англійської мови «English here, English there, English, English everywhere!», районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, районних змагань «Юні інспектори дорожнього руху».

• Щорічна підготовка концертів, присвячених тижню англійської мови, з учнями середньої та старшої школи.

• Персональний блог учителя  http://liudmylakholodniak.blogspot.com

Ігнатова Олена Миколаївна

У 2009 році закінчила  Харківський національний університет імені Г.С. Сковороди; факультет: український мовно-літературний ім. Г.Ф. Квітки-Основ'яненка; спеціалізація: англійська мова (спеціаліст).

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст ІІ категорії.

Стаж роботи – 5 років.

Досягнення:

• Застосовування інтерактивних форм і методів роботи на заняттях, що сприяють спілкуванню дітей на заняттях, формуванню навичок співробітництва, взаємодопомоги.

• Координатор Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Мультитест".

Башкірова Олена Олександрівна

У 2010 році закінчила  Харківський національний педагогічний  університет імені Г.С. Сковороди; факультет: український мовно-літературний ім. Г.Ф. Квітки-Основ'яненка; спеціалізація: англійська мова (спеціаліст). Диплом з відзнакою.

Кваліфікаційний рівень – спеціаліст І категорії.

Працює над проблемою «Особливості навчання читання на уроках англійської мови в початковій школі».

Досягення:

• Участь у проведенні семінарів, майстер-класів, виставках-презентаціях педагогічних ідей та технологій.

• Презентація робіт на районному етапі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Англійська мова» (ІІ місце), міському конкурсі «Молода людина року» (лауреат у номінації «Наукова діяльність»),  Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень» (ІІІ місце), Всеукраїнському конкурсі для молодих вчителів англійської мови (І місце у номінації «Починаємо читати»).

• Публікації робіт у фахових журналах «Англійська мова в початковій школі», «Шкільний світ», «English», а також 4 окремі друковані роботи «Збірник олімпіадних завдань з англійської мови» для 2-4 класів, «Зошит для самостійних і контрольних робіт. 2 клас».

• Підготовка призерів та переможців Всеукраїнського конкурс з англійської мови «Гринвіч», "Олімпус", "Альбус".

• Персональний сайт учителя - http://englishforkids164.simplesite.com/

Лутай Катерина Сергіївна

У 2011 році закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Переклад» та здобула кваліфікацію філогога, викладача англійської мови та літератури, французької мови.

Кваліфікаційний рівень – спеціаліст ІІ категорії.

Працює над темою: "Вивчання граматики англійської мови  на середньому рівні".

У школі працює з 2012 року.

Кондратенко Ганна Анатоліївна

У 2001 році закінчила Харківський педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди; спеціальність "Вчитель української мови та літератури, англійської мови і зарубіжної літератури".

Стаж роботи - 12 років.

Кваліфікаційний рівень – спеціаліст ІІ категорії.

Працює над темою "Розвиток діалогічного мовлення на початковому етапі вивчення англійської мови".

Досягнення:

• Втілення принципів модульно-розвивального навчання.
  • Використання групових та парних форм роботи, які сприяють розвитку діалогічного мовлення.

Донченко Олена Олександрівна

У 2011 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет.    Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська, болгарська)» та здобула кваліфікацію – вчитель англійської мови і літератури, болгарської мови і літератури та зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Кваліфікаційний рівень – спеціаліст ІІ категорії.
   Працює над темою: «Кластер як один із методів критичного мислення на уроках англійської мови»

Овчарова Інна Кирилівна

У 2005 р. закінчила Харківский інститут соціального прогресу. Отримала повну вищу освіту  за спеціальністю « Філологія»  та здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури,  німецької мови.

Кваліфікаційний рівень - спеціаліст.

Стаж роботи - 7 років.

Працює над темою « Комунікативний підхід до навчання на уроках англійської мови у початковій школі».