Кафедра іноземної мови

A new language – is a new world

(Нова мова – новий світ)

Методична тема, над якою працює кафедра: підвищення рівня компетентності вчителя за рахунок вдосконалення володіння технологіями модульно-розвивального навчання.

Наше творче кредо - «Велике щастя – Вчитель».

Головна мета вчителів кафедри – формування в учнів комунікативної компетенції, вміння спілкуватись англійською мовою у межах тем і ситуацій, визначених програмою, використовуючи інноваційні методичні розробки (алгоритми, граф-схеми, наукові проекти, сценарії навчальних модулів, міні-підручники, реферати).

У своїй роботі вчителі кафедри  використовують як вітчизняні, так і закордонні підручники. Наша кафедра – це родина, у якій панує Світло, Добро, Любов, бо добрі люди – щастя на цьому світі. Поважаємо своє покликання…

Склад кафедри:

Холодняк Людмила Віталіївна

У 2004 році закінчила Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди; спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)».

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "старший учитель"

Стаж роботи – 20 років.

Творче кредо: ”School Is My Life” (“Школа – моє життя”).

У своїй роботі втілює принципи модульно-розвивального навчання.

Досягення:

• Підготовка інноваційних методичних розробок, презентація їх на районному та обласному педагогічних вернісажах, за що була нагороджена грамотами Управління освіти Київської районної ради.

• Підготовка призерів та переможців Всеукраїнського конкурс з англійської мови «Гринвіч», районного турніру з англійської мови «Welcome to Britain», районого турніру з англійської мови «English here, English there, English, English everywhere!», районного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, районних змагань «Юні інспектори дорожнього руху».

• Щорічна підготовка концертів, присвячених тижню англійської мови, з учнями середньої та старшої школи.

• Персональний блог учителя  http://liudmylakholodniak.blogspot.com

Башкірова Олена Олександрівна

У 2010 році закінчила  Харківський національний педагогічний  університет імені Г.С. Сковороди; факультет: український мовно-літературний ім. Г.Ф. Квітки-Основ'яненка; спеціалізація: англійська мова (спеціаліст). Диплом з відзнакою.

Стаж – 11 років.

Кваліфікаційний рівень – спеціаліст вищої категорії.

Працює над проблемою «Особливості навчання читання на уроках англійської мови в початковій школі».

Досягення:

• Участь у семінарах, майстер-класах, виставках педагогічних ідей та технологій, професійних конкурсах (Районний етап  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» (ІІ місце), міський конкурс «Молода людина року» (лауреат у номінації «Наукова діяльність»),  Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень» (ІІІ місце), Всеукраїнський конкурс для вчителів англійської мови (І місце у номінації «Починаємо читати»).

• Публікації робіт у фахових журналах «Англійська мова в початковій школі», «Шкільний світ», «English», видання посібників «Збірник олімпіадних завдань з англійської мови» для 2-4 класів, «Зошит для самостійних і контрольних робіт. 2 клас».

• Підготовка призерів та переможців Всеукраїнських конкурсів з англійської мови "Гринвіч", "Олімпус", "Альбус".

Кондратенко Ганна Анатоліївна

У 2001 році закінчила Харківський педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди; спеціальність "Вчитель української мови та літератури, англійської мови і зарубіжної літератури".

Стаж роботи - 14 років.

Кваліфікаційний рівень – спеціаліст І категорії.

Працює над темою "Розвиток діалогічного мовлення на початковому етапі вивчення англійської мови".

Досягнення:

• Втілення принципів модульно-розвивального навчання.

• Використання групових та парних форм роботи, які сприяють розвитку діалогічного мовлення.

Нетудихатка Валерія Валентинівна

Закінчила у 2020 році Харківський національний університет імені  Г. С. Сковороди та здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр.

Спеціальність - Початкова освіта. Професійна кваліфікація - Викладач педагогіки і методик початкової освіти. Вчитель початкової школи. Асистент вчителя початкових класів. Педагог-організатор позашкільної освіти. Диплом магістр з відзнакою. Стаж роботи - 5 років.

Коробченко Вікторія Євгенівна

Закінчила Харківський педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди в 2001 році, спеціальність "Початкове навчання. Англійська мова".

Стаж роботи-21 рік.
Кваліфікаційний рівень - спеціаліст першої категорії.
Працює над темою "Методика викладання англійської мови в початкових класах".

Жеребілова Олена Сергіївна

Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди в 2020 році, спеціальність "Середня освіта (Мова і література (англійська)". Квалііфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.
Працює над темою «Методика формування вмінь діалогічного та монологічного мовлення (говоріння) школярів молодших класів з використанням драматизації та рухливих ігор».

Результативність за 2022/2023 навчальний рік

Олімпіада

ПІ учня

Хто підготував

Клубань Ілля

8-В

Коробченко В.Є.

Результативність за 2021/2022 навчальний рік

Учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2021/2021 навчальному році

Гущин Михайло

10-А

Кондратенко Г. А.

Колодочка Микита

8-Б

Гришина Г. О.

Результативність за 2020/2021 навчальний рік

1.

Районний конкурс з англійської мови "We love English". Номінація "Welcome to Ukraine. Робота «The most picturesque parks in Ukraine».

Кардашова Аліна

9-А