Кафедра історії та правознавства

"ІСТОРІЯ - ЦЕ КОРІННЯ,
ЧИМ ГЛИБШЕ ПІЗНАЄМО ЙОГО,
ТИМ МІЦНІШЕ СТОЇМО НА НОГАХ"

Історія—це душа народу, без якої він не може існувати як певний етнос. Історія—це пам’ять про минулі покоління, котрим ми повинні бути вдячними за все, що вони зробили для нас. Наприклад, згадувати про своїх батьків більше одного разу на місяць. Історія—це сукупність світлих сторінок, якими потрібно гордитись та примножувати , та темних, на котрих ми, українці, вчиняли помилки , про які ми не маємо права забути і допустити їх повторення. Історія—це не чарівне слово при якому все миттєво покращиться. Вона допомагає нам зрозуміти: Хто ми? Чому саме так, а не інакше! І який з цієї ситуації вихід!

Знаннями з цієї науки в нашій школі учням допомагають оволодівати вчителі історії та правознавства. Саме вони, маючи глибоку наукову та фахову підготовку, в організації навчального процесу надають перевагу активним методам і сучасним технологіям навчання. В своїй праці вони керуються перш за все любов’ю до дітей, доброзичливим ставленням до них. На позаурочних заходах вчителі допомагають учням поглибити свої знання з предмету, зробити процес пізнання цікавим і захоплюючим.
На нашій кафедрі працюють три педагоги. Це Петрук Юлія Анатоліївна, Плутахіна Тетяна Ігорівна, Донець Лариса Леонідівна

ПЛУТАХІНА ТЕТЯНА ІГОРІВНА

Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені  Г. С. Сковороди з відзнакою.

У 2007 році прийшла працювати в школу. За час роботи в колективі зарекомендувала себе як сумлінний, енергійний педагог та доброзичлива людина. Тетяна Ігорівна має кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", володіє іннноваційними методами навчання, бере активну участь в творчій роботі колективу школи. Навчає дітей впевненості у власному виборі, пристосованості до швидкої зміни сучасного життя, вміти відстоювати власну думку, аргументовано підтримувати її.

Петрук Юлія Анатоліївна

У 2006 році закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди.

Працює вчителем історії та правознавства 17 років, має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший учитель."

Навчає дітей творчого мислення, вміти аналізувати сучасні проблеми, шукати шляхи раціонального вирішення цих проблем у сучасному житті. Надає можливість висловлювати свої думки та пропозиції. На уроках Юлія Анатоліївна постійно підтримує інтерес до свого предмету, використовуючи сучасні форми і методи інтерактивного навчання; готує дітей до свідомого професійного вибору. Її учні кожного року посідають призові місця. Ввічлива, добродушна, енергійна, користується авторитетом серед колег, учнів та батьків.

ДОНЕЦЬ ЛАРИСА ЛЕОНІДІВНА

У 1992 році закінчила ХДУ ім.. Горького. Працює вчителем історії 20 років, має кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії". Вчитель виявляє достатній рівень професіоналізму, володіє сучасними формами та методами організації навчально-виховного процесу, забезпечує високу результативність та якість роботи. Проводить уроки на достатньому науково-методичному рівні, на уроках використовує елементи інноваційних технологій, икористовує технічні засоби навчання. Позитивним в роботі вчителя є використання різних форм роботи та видів наочності. Досягає успіхів у педагогічній діяльності. Визначається загальною культурою, моральними якостями, що є прикладом для молодих вчителів. Вивчає індивідуальні особливості школярів, дбає про розвиток їх здібностей.

Проводить індивідуальну, позакласну роботу з історії. Вимагає від дітей

дотримання навчальної дисципліни, статусу школяра.