Кафедра історії та правознавства

"ІСТОРІЯ - ЦЕ КОРІННЯ,
ЧИМ ГЛИБШЕ ПІЗНАЄМО ЙОГО,
ТИМ МІЦНІШЕ СТОЇМО НА НОГАХ"

Історія—це душа народу, без якої він не може існувати як певний етнос. Історія—це пам’ять про минулі покоління, котрим ми повинні бути вдячними за все, що вони зробили для нас. Наприклад, згадувати про своїх батьків більше одного разу на місяць. Історія—це сукупність світлих сторінок, якими потрібно гордитись та примножувати , та темних, на котрих ми, українці, вчиняли помилки , про які ми не маємо права забути і допустити їх повторення. Історія—це не чарівне слово при якому все миттєво покращиться. Вона допомагає нам зрозуміти: Хто ми? Чому саме так, а не інакше! І який з цієї ситуації вихід!

Знаннями з цієї науки в нашій школі учням допомагають оволодівати вчителі історії та правознавства. Саме вони, маючи глибоку наукову та фахову підготовку, в організації навчального процесу надають перевагу активним методам і сучасним технологіям навчання. В своїй праці вони керуються перш за все любов’ю до дітей, доброзичливим ставленням до них. На позаурочних заходах вчителі допомагають учням поглибити свої знання з предмету, зробити процес пізнання цікавим і захоплюючим.
На нашій кафедрі працюють три педагоги. Це Кулик Василь Іванови, Петрук Юлія Анатоліївна, Плутахіна Тетяна Ігорівна.

Кулик Василь Іванович

Працює вчителем історії з 1981 року.

Василь Іванович має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". Підготував за роки роботи десятки вчителів та викладачів історії, суспільствознавства, правознавства, теології, серед них доцент історичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. У своїй роботі вчитель керується принципами гуманізації, поваги до особистості кожної дитини, віри в її можливості. Забезпечує високу результативність своєї роботи. Учні школи, які навчаються у Кулика В.І. стають переможцями та призерами олімпіад та турнірів з історії.

Плутахіна тетяна Ігорівна

Закінчила ХДПУ ім. Г. С. Сковороди з відзнакою.

У 2007 році прийшла працювати в школу. За час роботи в колективі зарекомендувала себе як сумлінний, енергійний педагог та доброзичлива людина. Тетяна Ігорівна має кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії", володіє іннноваційними методами навчання, бере активну участь в творчій роботі колективу школи. Навчає дітей впевненості у власному виборі, пристосованості до швидкої зміни сучасного життя, вміти відстоювати власну думку, аргументовано підтримувати її.

Петрук Юлія Анатоліївна

У 2006 році закінчила ХНПУ ім. Г.С.Сковороди.

Працює вчителем історії та правознавства 13 років, має кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії". Навчає дітей творчого мислення, вміти аналізувати сучасні проблеми, шукати шляхи раціонального вирішення цих проблем у сучасному житті. Надає можливість висловлювати свої думки та пропозиції. На уроках Юлія Анатоліївна постійно підтримує інтерес до свого предмету, використовуючи сучасні форми і методи інтерактивного навчання; готує дітей до свідомого професійного вибору.Її учні кожного року посідають призові місця. Ввічлива, добродушна, енергійна, користується авторитетом серед колег, учнів та батьків.