Кафедра української мови та літератури

-

Олійник Лідія Петрівна, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, стаж роботи 39 років.

Педагогічне кредо: "Учитель - це провідний вогник, іскра, від якої в серцях дітей розгоряється полум`я любові до науки, прагнення до знань, до розвитку особистих здібностей, обдарувань, талантів".

Лідія Петрівна працює над методичною темою "Підвищення ефективності викладання української мови та літератури в режимі  інноваційної освітньої діяльності". Працює за модульно-розвивальною системою навчання, створює психомистецькі технології.  Має друковані роботи "Сценарій з української літератури за технологіями МРС", видавнича група "Основа" учительський журнал он-лайн (2014).  Відповідальна за роботу з обдарованими учнями в школі. Координатор Всеукраїнської  українознавчої гри "Соняшник" у школі.

Бере активну участь у шкільних та районних семінарах. Її учениця Бортняк Катерина (10-А) посіла І  місце в районному конкурсі-захисті МАН, ІІ місце в обласному конкурсі-захисті МАН (2017);  Бортняк Катерина, учениця 10-А класу, Логачова Анастасія, учениця 9-Б класу, посіли ІІІ місце (2017), Сухіна Єлизавета, учениця 7-А класу, та Логачова Анастасія, учениця 10-А класу, посіли ІІІ місце (2018) в районній учнівській олімпіаді з української мови та літератури; учениця Бортняк Катерина (11-А) -І місце в:  районному та ІІ місце в обласному Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка (2017/2018); у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник" 4 учнів отримали дипломи І ступеня, 2 учнів - дипломи ІІІ ступеня (2017/2018).

Персональний сайт учителя

Профатіло Олена Олександрівна, спеціаліст І категорії, стаж роботи 18 років.

Профатіло Олена Олександрівна під час роботи виявляє знання теоретичної та методичної підготовки. Під час проведення уроків добирає цікаві форми та методи роботи з учнями, враховує індивідуальні особливості дітей. Має достатній рівень підготовки, працює над позитивною динамікою знань учнів, прагне зацікавити та захопити дітей, що впливає на рівень знань учнів. Методи та прийоми, які використовує, відповідають цілям навчання, завданням виховної роботи.

Щорічно її учні беруть участь в олімпіаді з української мови та літератури, творчих конкурсах: конкурсі знавців української мови, мовно-літературному конкурсі ім.Т.Г. Шевченка, Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

Як класний керівник багато працює з учнями 9 класу, організовує цікаві пізнавальні виховні заходи,  бесіди, залучає учнів до участі в загальношкільних заходах, проводить заходи для учнів та батьків. Систематично проводить батьківські збори, виступає на засіданнях батьківського лекторію, надає психолого-педагогічні поради батькам. В педагогічному колективі зарекомендувала себе як відповідальний працівник, яка намагається сумлінно виконувати покладені на неї обов’язки.

Можин Галина Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, стаж роботи 29 років.

Педагогічне кредо:

«Вчитель працює, щоб вкласти в душу малечі й юнацтва все прекрасне, все добре, все гуманне; намагається розширити їхній світогляд, зміцнити в них патріотизм, любов до своєї землі, до свого народу, до своєї культури».

Наталія Ужвій

Галина Анатоліївна плідно працює над методичною темою: «Модульно-розвивальне навчання – система педагогічних інновацій». Є керівником шкільного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури.  Персональний сайт учителя

Щороку учні Галини Анатоліївни беруть участь в олімпіадах, конкурсах, де посідають призові місця. Зокрема, її ученениця Черкашина Дар'я (9-А) посіла ІІІ місце у районній учнівській олімпіаді з української мови та літератури (2017/2018), а учениця Чайка Катерина (6-А) - ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка (2017/2018); Бабенко Владислава (10-Б) посіла ІІ місце в районному етапі конкурсу ораторського мистецтва (2017/2018); учні Кохан Катерина (7-Б), Швидка Катерина (9-А) нагороджені дипломами ІІ ступеня регіонального рівня за перемогу у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник", а учениця Новикова Маргарита (7-Б) - дипломом ІІІ ступеня (2018).

Постійно виступає на засіданнях ШМО, є членом журі з перевірки шкільних, районних олімпіадних робіт, виступає перед слухачами школи молодого вчителя, є наставником молодих учителів школи.

Коновалова Тетяна Володимирівна, учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії", стаж роботи 23 роки .
     Учительське кредо:
Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель – лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити и любить.

Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать.
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

У 2009-2010 навчальному році Бочарова Анастасія (11-А клас) та Бобришева Марина (11-Б клас) посіли ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. У 2015/2016 навчальному році Карташова Анна, учениця 10-А класу, посіла І місце в ІІ етапі олімпіади з української мови та літератури, ІІ місце в конкурсі знавців української мови. Британ Ольга, учениця 10-А класу, стала лауреатом районного конкурсу ораторського мистецтва «Ми є. Були. Й Вітчизна наша з нами».
У 2017/2018 навчальному році Сєров Єлисей, учень 5-В класу, та Коротецька Лілія, учениця 8-В класу, посіли ІІ місце в районному конкурсі «Перші кроки до науки».
Учитель щороку бере участь у перевірці відкритих завдань ЗНО з української мови та літератури.