Кафедра вчителів фізичної культури, Захист України

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ.

Бобришев Олександр Юрійович, учитель вищої категорії, педагогічне звання "учитель методист".

Закінчив Харківський інститут фізичної культури та спорту у 1993р, (сеціалізація - боротьба) працює вчителем фізичної культури 29 років. Має власні розробки наукових проектів, освітніх сценаріїв, міні - підручників  за модульно-розвивальними технологіями(naurok.com.ua). Надає методичну допомогу колегам, розробляє методичні рекомендації, ділиться своїм педагогічним досвідом із колегами. Призер у конкурсі іноваційного уроку. Під його керівництвом команди школи постійно беруть участь у районних та міських змаганнях. Команда і учні школи ставали неодноразово переможцями та призерами у міських змаганнях з різних видів спорту. Головний секретар районних змагань. Головний суддя районних змагань. Персональний сайт http://bobryshevshura.simplesite.com/

Яблонська Тетяна Іванівна, спеціаліст вищої категорії. Закінчила Харківський державний інститут фізичної культури.  Спеціалізація - баскетбол. Учитель плідно працює над темою «Впровадження комплексів колового тренування на уроках фізичної культури». У своїй роботі Тетяна Іванівна використовує поєднання традиційних (здоров’язберігаючих, проектних, ігрових, інформаційно-комунікаційних) та сучасних освітніх технологій (хмарних, STEAM). З 2022 року є керівником шкільного методичного об’єднання учителів фізичної культури та «Захист України». Педагог бере активну участь у методичній роботі школи (виступи на педагогічних нарадах, на засіданнях ШМО, проведення відкритих занять, організація та проведення спортивних заходів). Тетяна Іванівна охоче ділиться своїм педагогічним досвідом з молодими колегами.

Тетяна Іванівна багато часу приділяє роботі зі здібними та  обдарованими дітьми, забезпечує високу результативність. У 2019 році  вихованці  Яблонської Т.І. вибороли І місце на районному етапі футбольного турніру «Шкіряний м’яч» серед юнаків старшого та молодшого віку, І місце у змаганнях «Легкоатлетична естафета», у 2020 ІІ місце на районному етапі серед дівчат у змаганнях з волейболу, та ІІІ місце серед юнаків. Педагог приділяє особливу увагу виховній роботі зі школярами, формуванню в них навичок здорового способу життя. Робота з батьками здійснюється на засадах партнерства.  Відзначається високими моральними якостями. Доброзичлива, чуйна,  до колег, учнів та їхніх батьків.

Плужніков Антон Олексійович, спеціаліст.

Закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди .  Тренер з футболу.

Британ Наталя Олександрівна - вчитель фізичної культури, тренер з черліденгу. Закінчила Харківський національний педагогічний  університет імені Г.С.Сковороди (ХНПУ) у 1998 році, (спеціалізація - художня гімнастика, разряд - МС). З 2002 року працювала в ХЗОШ 164 на посаді керівника гуртка спортивно-танцювального колективу "ВІКТОРІЯ". Готує шкільну команду з черліденгу, яка неодноразове займала призові місця на районних та міських змаганнях. Являється суддею на міських та обласних змаганнях з черліденгу (ХМФЧ).

Учитель предмету "Захист України"

Уліцький Ігор Валерійович, вчитель біології, викладач Захисту України

Закінчив природничий факультет Харківського державного педагогічного інституту у 1993 році, після закінчення якого проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України. Загальний стаж роботи на посаді учителя біології – 29 років, викладає предмет «Захист України» з 2011 року. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Досвідчений учитель. Педагогічне кредо: «Хто сам не горить –  іншого не запалить». Провідною рисою професійної діяльності Уліцького Ігоря Валерійовича

як викладача предмету «Захист України» є національно-патріотичне виховання учнівської молоді та формування в учнів духовних цінностей громадянина-патріота.

Під час уроків учитель використовує сучасні ефективні освітні технології, форми й методи організації освітнього процесу, сучасну наочність, багато уваги приділяє формуванню в учнів знань, умінь і навичок щодо захисту України та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Працює над методичною темою: «Виховання патріотизму  та  національної  свідомості учнів під час викладання навчального предмету «Захисту України» та проведення занять гуртка «Юний допризовник».

З  2020 року Уліцький І.В. працює над зміцненням у закладі освіти матеріально-технічної бази для викладання предмету «Захист України»,  облаштував навчальний кабінет з «Захисту України» та стрілецький тир. Постійно працює  над  своїм  фаховим самовдосконаленням, систематично  використовує на практиці ефективний педагогічний досвід. Надає методичну допомогу вчителям предмету «Захист України» Київського району, входить до складу оргкомітету з підготовки та проведення районних заходів військово-патріотичного напрямку.