Кафедра вчителів трудового навчання

Кафедра трудового навчання, музики, основ здоровя та образотворчого мистецтва

Панкратьєва Вікторія Вікторівна, Калішенко Анна Дмитровна

Охрій Олександр Анатолійович,   у 1977 році закінчив Харківське    педагогічне училище за спеціальністю  "Учитель музики й співів,  музичний вихователь". У 1989 році закінчив  Харківський    педагогічний  інститут ім. Г.С.Сковороди. Отримав    спеціальність за  дипломом "Учитель  української мови та літератури".

Кредо  Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви; музика надає життя і веселощі всьому існуючому ... Її можна назвати втіленням всього прекрасного і всього піднесеного.

Віртуозне володіння музичними інструментами, проведення занять на  високому професійному рівні , використання інформаційно-комунікаційних  технологій.  Результатом роботи вчителя є зацікавленість  та натхнення учнів  у вивченні основ музичної грамоти, біографій видатних  композиторів,  досягнення у хоровому та сольному співах. У складі творчої  групи працює над  створенням  графсхем, освітніх  та виховних сценаріїв  розвивальної  взаємодії  "учитель- учень"

Титаренко Євгенія Ігорівна,

Закінчила у 2007 році Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна  і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Українська мова та література" та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури. У 2011 році закінчила  факультет післядипломної освіти Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна та отримала диплом спеціаліста з міжнародної економіки. Має грунтовну науково-теоретичну фахову підготовку, володіє сучасною методикою навчання школярів. Під час занять використовує інтерактивні методи навчання, дидактичні ігри, бліц-тести, інформаційно-комунікаційні технології, намагається удосконалювати структуру модулів. З натхненням приділяє увагу позакласній виховній роботі всієї школи

КРЕДО:  "Формування мотиваційної установки для учнів на здоровий спосіб життя".

Для дітей шкільного віку правила здорового способу життя визначається такими параметрами: 1) дотримання режиму дня; 2) належне володіння культурно-гігієнічними навичками; 3) раціональне харчування та культура споживання їжі; 4) руховий та повітряний режими; 5)  режим активної діяльності та відпочинку;  6) профілактичні заходи щодо збереження здоров'я;  7) духовний розвиток і гармонійні стосунки з довкіллям та самим собою; 8) душевний комфорт і психічна рівновага.

Якщо розглядати здоров'я у контексті його чотирьох складових: фізичного, психоемоційного, морального та соціального, то всі вони взаємопов'язані і впливають на загальний стан дитини.

Мироненко Світлана Ігорівна з 1990 року працює в ХЗОШ N 164 на посаді вчителя образотворчого   мистецтва. Вчитель вищої категорії.

Кредо: «Кожна дитина має потенційні здібності – справа учителя їх побачити та максимально розвинути, а також скерувати подальшу самореалізацію»

Світлана Ігорівна очолює методичну роботу кафедри трудового навчання, музики, основ здоров'я та образотворчого мистецтва. Вчитель проявляє грунтовну професійну компетентність, досконало володіє майстерністю викладання теоретичного матеріалу,  сприяє реалізації диференційованого підходу до учнів.

Володіє ефективними формами та  методами ор­ганізації навчально-виховного процесу. З метою формування цілісних знань з свого предмету на заняттях із задоволенням використовує міжпредмет­ні зв'язки з  історією, етикою, літературою, фізикою, кресленням, трудовим  навчанням та іншими.  Застосовує інноваційні технології та  нестандартні форми проведення занять, використовує ІКТ. Учитель віддає пріори­тет самостійній практичній  роботі школярів  з відпрацювання різноманітних художніх засобів та технік живопису, графіки, скульптури. Вибра­ні форми навчання завжди відповідають змісту, зада­чам, віковим та індивідуальним особливостям дітей.  Заняття учителя сприяють  розвитку творчих та пізнавальних здібностей учнів, стимулюють самовираження,  надають можливість висловлювати свої думки та пропозиції.

Учні успішно захищають честь школи в районних конкурсах. Серед них Анастасія Романенко, яка посіла І місце ( 2013/2014 н.р.) у  конкурсі плакатів до 200-річчя Т.Г. Шевченко. Вихованці Світлани Ігорівни протягом багатьох років захищають честь школи у конкурсах «Бюджет України очима дитини», «Київський район очима юних», «Мій біль - Чорнобиль», «Во имя жизни, мира и любви» ( учні 7-Б класу  посіли 3 місце та мають печатні роботи у збірці , а також школа отримала почесний вимпел « За активну участь у заходах пам’яті Афганських подій») Учениця 8-Б класу Євдокимович Ольга посіла посіла ІІІ місце у районному конкурсі «Бюджет України очима дитини» (див. фото) та І місце у конкурсі «Енергозбереження», в обох отримала подарунки та призи. Учні Доктор Вікторія, Юдін Владислав, Скриннікова Дарина поступили до ліцеїв художнього напряму.

Система модульно-розвивального навчання вимагає від учителя постійного розвитку та вдосконалення, творчого пошуку, який реалізується у створенні освітніх сценаріїв, наукових проектів, міні підручників до занять. У складі творчої групи вчителів школи  підготовила збірку освітніх сценаріїв та програми самореалізації .

Світлана Ігорівна брала участь у конкурсі «Класний керівник року».  У конкурсі «Учитель року -2011» посіла ІІ місце у районі.