Харчування дітей

Харчува́ння люди́ни є одним з найважливіших чинників, які впливають на її здоров'я. Харчування забезпечує нормальний розвиток дітей, сприяє профілактиці захворювань, продовженню життя і створює умови для адекватної адаптації людини до навколишнього природного середовища. Тому питання здорового харчування є одним з найголовніших. Для росту організму необхідні білки — природні речовини, з яких  будуються клітини. Їжа повинна включати есенціальні, мікро- і макронутрієнти, але і в необхідному обсязі баластні та мінорні нехарчові біологічно активні компоненти.

Для кожної людини, незалежно від її віку, їжа життєва необхідність.

Ми їмо, щоб втамувати голод та набратися фізичних сил. Існує дуже багато причин, які спонукають нас до вживання різноманітної їжі.

Однією з них є поповнення енерговитрат, які затрачає школяр під час  навчально-виховного процесу. Тому невід’ємною складовою у збереженні і зміцненні здоров’я учнів є правильне харчування, яке містить достатню кількість білків, жирів, вуглеводів та калорій.  У раціоні є молочні, м’ясні продукти, салати зі свіжих овочів, компоти з узвару. Досить широким є асортимент хлібобулочних виробів.

Під час активного відпочинку : рухливих ігор, спортивних змагань дитячий організм виснажується, тому дворазове харчування в пришкільному таборі  «Сонечко» сприяє відновленню сил, накопиченню енергії, зміцненню здоровя, розвитку фізичних можливостей дітей.