Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад

Ліхота В.О.

Головешко О.М.

2015-2016н.р.

·         Тагаєв Денис і Білозерський Владислав  (11 –А клас) посіли ІІІ місце у ІІ (районому) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

·          Ліпкович Кирило(7-А клас)  посів ІІ місце, Закорко Сергій  (7-А клас)  ІІІ місце у ІІ (районому) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

·         Пунтус Софія  (6- А клас) посіла ІІІ у ІІ (районому) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Коваленко Лариса Миколаївна

2014-2015н.р.

·         Савченко Андрій (11-А клас)  посів ІІІ місце у районному етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

·         Сопотова Олександра (10-А клас) посіла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

·         Закорко Сергій, ЛІпкович Кирило, Панченко Ульяна (6-А клас) посіли ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

2013-2014н.р.

·         Михайлов Костянтин (10-А клас)   посіл ІІІ місце у районному етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

·         Тагаєв Денис та  Сопотова Олександра (9-А клас) посіли ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

2012-2013н.р.

·         Михайлов Костянтин (9 -А клас)  посіл ІІ місце у районному етапі, брав участь у обласному етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

·         Бєлозерський Владислав  та  Сопотова Олександра (8 -А клас) посіли ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

2011-2012н.р.

·         Михайлов Костянтин та Савченко Андрій (8-А клас) посіли  ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

·         Бєлозерський Владислав та  Євсеєв Андрій (7-А клас) ІІІ місцеу районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Ліхота Вікторія Олександрівна

Участь у конференціях, семінарах, круглих столах

Назва

2014-2015н.р.

Семінар для слухачів ІПО.

Тема: «Викладання теми «Метод інтервалів» за  технологіями модульно-розвивальними технологіями у 10 класі»

2013-2014н.р.

Семінар для заступників директорів з НВР «Упровадження психомистецьких технологій за модульно-розвивальною системою навчання»

2012-2013н.р.

Семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів «Упровадження психомистецьких технологій за модульно-розвивальною системою навчання».

2011-2012н.р.

Результати участі у турнірах

Результати

ПІБ вчителя (керівника команди)

2016-2017 н.р.

Команда посіла ІІ місце у  районному етапі турніру юних математиків (Карташова Анна, Близнюк Валерія, Веклич Ярослав, Конкін Станіслав, Ревека Катерина).

2015-2016н.р.

Команда посіла ІІІ місце у  районному етапі турніру юних математиків (Тагаєв Денис, Ярмак Валерій, Бєлозерський Владислав, Сопотова Олександра, Булатов Денис).

2014-2015н.р.

Команда посіла ІІІ місце у  районному етапі турніру юних математиків (Тагаєв Денис, Савченко Андрій, Ліхота Орина, Сопотова Олександра, Танянський Олексій).

Ліхота Вікторія Олександрівна

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідних робіт (Мала академія наук)

Робота

2015-2016н.р.

Учениця 9-Б класу, Бабіч Віолетта,  приймала участь у Всеукраїнському  конкурсі-захисті  науково-дослідних робіт (Мала академія наук). Тема "Правильні многогранники"

Дереча Валентина Василівна

2014-2015н.р.

Учениця 9-А класу Близнюк Валерія приймала участь у Всеукраїнському  конкурсі-захисті  науково-дослідних робіт (Мала академія наук). Тема «Способи розв`язків систем лінійних рівнянь»

Посіла 4 місце

Головешко Олена Миколаївна

Результати участі учнів у шкільному етапі  Міжнародного конкурсу  «Кенгуру»

Всього

учасників

Відмінний

результат

Добрий

результат

Результат учасника

2016 155 28 59 68

Фізико-математичні класи

Класси

Результати діяльності

2016-2017 н.р. 11-А
  • Команда посіла ІІмісце у  районному етапі турніру юних математиків
  • Конкін Станіслав посів ІІІ у ІІ (районому) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
  • Конкін  Стніслав Валерійович (11-А) посів ІІІ місце
  • Близнюк Валерія Віталіївна (11-А) посіла ІІІ місце

Колесник Олена Олександрівна

11-А

•  Команда посіла ІІІ місце у  районному етапі турніру юних математиків.
  • Тагаєв Денис і Білозерський Владислав  (11 –А клас) посіли ІІІ місце у ІІ (районому) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

10-А

• Головко Максим посів ІІІ місце у Міжнародній конференції довузівської молоді "Гагаринські читання"

10-А

•  Команда посіла ІІІ місце у  районному етапі турніру юних математиків.
  •  Сопотова Олександра (10-А клас) посіла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
  • Участь у семінарі для слухачів ІПО за темою «Викладання теми «Метод інтервалів» за  технологіями модульно-розвивальними технологіями у 10 класі»