Приймальня

На період ведення бойових дій (дії воєнного стану) прийом відвідувачів здійснюється за адресою:
вул.Героїів Праці 12-В у приміщенні ДЮСШ № 2.

Шановні батьки!
При виникнені питаннь щодо організації освітнього процесу під час дистанційної форми навчання, звертайтеся до класних груп у месенджерах, електронної пошти ліцею:  [email protected],
телефони адміністрації.

Години прийому директора як посадової соби:

Вівторок 15:00 - 16:00

Четвер 09:00-11:00

Секретар – Павліченко Валентина Володимирівна, Коваль Тетяна Вячеславівна (Секретар видає батькам та учням довідки, документи підписані директором, учнівські квитки, веде алфавітну книгу, обліковує рух учнів по школі, дає короткі консультації всім учасникам навчально - виховного процесу, веде іншу шкільну документацію. Видача oсобових справ учнів здійснюється лише після подання батьками учня довідки про перехід на навчання до іншого навчального закладу, а при виїзді на ПМП за кордон - додається копія або сканована копія паспорту громадянина України для виїзду за кордон).