Перелік послуг за кошти загального фонду

На покращення та зміцнення матеріального забезпечення Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області з міського  бюджету в 2018 році   виділені  кошти  на:

Будівельні роботи:

- заміна м'якої покрівлі (340 м2 ) над блоком музеїв "Світлиця" та "Бойової слави" – 180 000 грн.

На забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" було надані субвенції з державного бюджету, місцевим бюджетом:

- комп'ютерне робоче місце для вчителя початкових класів (1 шт)  загальною вартістю - 16 388,889 грн.;

- комп'ютерне робоче місце для вчителя початкових класів (3 шт) загальною вартістю - 39 600 грн.;

- ігрові набори Six Bricks у кількості 120 шт. загальною вартістю -1239,6 грн.

На покращення та зміцнення матеріального забезпечення Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області з міського  бюджету в 2017 році   виділені  кошти  на:

Будівельні роботи:

- заміна м'якої покрівлі (500 м2 ) над блоком старшої школи – 254000 грн.;

- капітальний ремонт неслужбових приміщень (заміна вхідної групи до школи) – 45200 грн.

Кронування дерев – 19 шт.