Портал Академії

             


План роботи

План

роботи табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко»

 

Дата

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

Відповідальний

29.05.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

09.00-09.30

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Урочисте відкриття табору

відпочинку «Сонечко»;

09.30-10.00

Актова зала

Вихователі загонів

Охрій О.А.

- Ознайомлення з правилами

- поведінки в таборі та інструктаж з безпеки життєдіяльності.

10.00-10.30

Кабінети

Вихователі загонів

- Командна гра «Весела Абетка – звуки та літери». 1 класи

10.30-11.30

Спортивний майданчик

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Workshop “Camp Emblem”

- Урок-гра «Свято англійської абетки», 1-В

10.30-11.30

 

Кабінет  26

 

Башкірова О.О.

- Фонетична зарядка. Виразне читання «У світі казок», 2-А

10.30-11.30

Кабінет  45

 

Донченко О.О.

-  Спортивні змагання

 «Веселі старти», 3-4 класи

11.30-12.30

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

Година спілкування «Доброта йде від серця»

12.30-13.00

Кабінет  28

Криворотенко Л.В.

- Спортивні змагання

«Швидкий м’яч рухливі ігри»

 

13.00-15.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

30.05.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Театральна вистава «Без правил», 1-4 класи

10.00-11.00

Актова зала

Вихователі загонів

- Презентація англомовних країн. Гра «Розгадування кросвордів»,

 2-А

11.00-11.30

 

Кабінет  45

 

Донченко О.О.

- Вікторина «Все про мене та мою родину».

- Icebreaker games «My name is…», 1-В

11.30-12.00

 

Кабінет  26

 

Башкірова О.О.

- Фонетичні зарядки «Remember letters and sounds», 6-7 класи

12.00-12.30

Кабінет  19

Кабінет  33

Холодняк Л.В.

 

- Спортивні змагання

 «Змагання з Футболу»,  1-2 класи

12.30-13.30

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

- Робота над проектами « I want to introduce my family», 2 класи

13.30-14.00

Кабінети

Лутай К.С.

Вихователі загонів

- Екскурсія «Лікарські рослини Слобожанщини», 5-7 класи

14.00-15.00

Мікрорайон школи

Плутахіна Т.І.

Коваленко Л.М.

31.05.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Вистава  мильних бульбашок

10.00-11.00

Актова зала

Вихователі загонів

-Конкурс «The best picture of  sights in Great Britain», 4 класи

11.00-12.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Конкурс «Подорож до країни Англійської мови», 1-В

11.00-12.00

Кабінет  26

Башкірова О.О.

- Відео-презентація «Цікаві факти про Великобританію», 2-А

11.00-12.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Розучування пісень, діалогів англійською мовою, 8-9 класи

11.00-12.00

Кабінет  40

Кондратенко Г.А.

- Виготовлення аплікацій, поробок до Дня захисту дітей

12.00-13.00

Кабінети

Вихователі загонів

 

- Спортивні ігри

«Шахматний турнір», 5-6класи

13.00-14.00

Ігровий майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

- Спортивні ігри;

- рухливі ігри;

- змагання з футболу

14.00-15.00

Спортивний

майданчик

Вихователі загонів

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

01.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Концерт до Дня захисту дітей,

1-5 класи

10.00-11.00

Актова зала

Вихователі загонів

Охрій О.А.

- Відвідування ковзанки «Шато-Ледо», 4 класи

11.00-12.00

Шато-Ледо

Вихователі загонів

-Конкурс малюнків на асфальті

«Ми  щасливі діти України»

11.00-12.00

Спортивний майданчик

Вихователі загонів

- Вікторина «Who is it?». Індивідуальна робота над проектом «Мій улюблений мультгерой», 3 класи

12.00-13.00

 

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Workshop “The calendar of child’s right”.

Конкурс-гра “Travelling to Englishland”, 1-В

 

12.00-13.00

 

 

Кабінет  26

 

Башкірова О.О.

- Відео-презентація «Лондон – столиця Великобританії»,2-А

12.00-13.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

-«Спортивне свято»,

1-4 класи

13.00-14.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

- Спортивні ігри;

- спортивні змагання;

- веселий волейбол.

14.00-15.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

 02.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Планетарій «Експедиція по сонячній системі», 1-4 класи

10.00-11.00

Спортивна зала

Вихователі загонів

- Екскурсія до бібліотеки № 50,

Зустріч з « Центром поводження з тваринами»,

1-4 класи

10.30-11.30

Дружби народів 219

Вихователі загонів

- Стереофільм «Хороший динозавр», 1-5 класи

11.00-12.00

Актова зала

Вихователі загонів

- Вікторина  « Винахідники, що змінили світ», 4 класи

11.00-12.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

 - Презентація «Природа навколо нас». Складання постерів про захист навколишнього середовища, 1-В

11.00-12.00

 

Кабінет  26

 

Башкірова О.О.

- Гра «What is it?» Їжа. Фрукти та овочі, 2-А

11.00-12.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Виховний захід  «Зелені Свята»

13.00-14.00

Кабінет  25

Рисована З.Г.

- Спортивні змагання

«Змагання з баскетболу»,

7-8 класи

13.00-14.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

- Конкурсно-ігрова програма «Літо – чудова пора»

13.00-14.00

Кабінет  12

Харужева Л.Г.

- Година тихих ігор (шашки, шахи)

14.00-15.00

Ігровий майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

06.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

Виховний захід

«Сон, його казки і таємниці» ;

«Подорож по Країні Здоров’я »;

«Дружба та її значення у житі людини».

10.00-11.00

Кабінет  29

Кабінет  15

Кабінет  43

Макаренко С.В.

Бачинська І.М.

Вініченко О.С.

- «У світі казок». Рольове читання. Групова робота над проектом «Ілюстрації до казок»,

4 класи

11.00-12.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- КВК «У світі мультфільмів»,

 1-В

11.00-12.00

Кабінет  26

Башкірова О.О.

- У світі мультфільмів: перегляд мультфільмів англійською, 2-А

11.00-12.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Спортивні змагання

 «Змагання з футболу»,

3-4 класи

12.00-13.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

- Презентація «Hobbies for everyone», 3 класи

13.00-14.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Читання казок Г.Х. Андерсена

1-4 класи.

14.00-15.00

Ігровий майданчик

Вихователі загонів

07.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Екскурсія до бібліотеки № 50,

Зустріч з « У світі казок Ірини Бикової»,1 класи

10.30-11.30

Дружби народів 219

Вихователі загонів

- Інтелектуальна гра «Who am I?», 3 класи

10.00-11.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Вікторина-гра «У світі тварин», 1-В

10.00-11.00

Ігровий майданчик

Башкірова О.О.

- Вікторина «Тварини. Домашні улюбленці», 2-А

10.00-11.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

Виховний захід «Давайте друзі разом природу берегти»;

Вікторина «Всі професії важливі»;

Мандрівка «Країна безпеки»;

Виховний захід «Цікавими стежками по країні міцного здоров’я»;

Інтелектуальна гра «Найрозумніший»;

Виховний захід «Моя Україна – 26 років як вільна»;

11.00-12.00

Кабінет 43

 

Кабінет 44

Кабінет 28

Кабінет 33

 

 

Кабінет 30

 

Кабінет 20

 

Вініченко О.С.

 

Хасанова І.В.

Кононенко М.П.

 

Холодняк Л.В.

 

Коссе Н.М.

 

Пугаченко В.М.

- Спортивні змагання

«Змагання з піонерболу»,

5-6класи

12.00-13.00

 

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

- Спортивні ігри;

- рухливі ігри;

- змагання з футболу 8-10 класи

13.00-15.00

Спортивний майданчик

Вихователі загонів

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

08.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Вихователі загонів

- Групова робота над проектом. «Карта англомовних країн»,

4 класи

10.00-11.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Концертно-розважальна програма «Літо починається – друзі всі збираються», 3-4 класи

10.00-11.00

ЦДЮТ № 3

Затолокіна А.М.

Вавілкіна Л.В.

Вихователі загонів

- Розмовний клуб. Розіграш діалогів. Інсценування, 1-В

10.00-11.00

Кабінет  26

Башкірова О.О.

- Гра «Хобі у вільний час», 2-А

10.00-11.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Виховні години

«Подорож до країни Ввічливості»;

Пізнавально-розважальне шоу «Ялюблю Україну»;

«День матері»;

«Здоров’я – головний життєвий скарб»;

Бесіда-гра «Немає друга – шукай, знайшов - бережи».

11.00-12.00

 

Кабінет 29

Кабінет 15

 

Кабінет 41

Кабінет 47

 

Кабінет  27

 

Макаренко С.В.

Бачинська І.М.

 

Колесник О.О.

Платонова Ю.С.

 

Семенова Л.А.

- Спортивні ігри

 «Рухливі ігри», 1-2 класи

12.00-13.00

 

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І. Вихователі загонів

 

- Спортивні ігри;

- рухливі ігри;

14.00-15.00

Спортивний майданчик

Вихователі загонів

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

09.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Екскурсія до бібліотеки № 50,

Зустріч з « Центром поводження з тваринами»,

2-4 класи

10.30-11.30

Дружби народів 219

Вихователі загонів

- Гра «Who is my friend ?»,

3 класи

10.00-11.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Брейн-ринг «Who is the smartest?», 1-В

11.30-12.00

Кабінет  26

Башкірова О.О.

- Розучування пісень «Brain Break “Move and freeze”, “Happy Dance”, 2-А

11.30-12.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Творчі конкурси з гри на фортепіано

11.30-12.00

Актова зала

Вихователі загонів

Охрій О.А.

- Спортивні змагання

 «Змагання з футболу», 7-8класи

12.00-13.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І. Вихователі загонів

- Спортивні ігри.

Рухливі ігри за бажанням дітей

 

13.00-15.00

Спортивний майданчик

Вихователі загонів

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

12.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Гра «Grammar Tenses». Лінгвістичний футбол, 4 класи

10.00-10.30

Ігровий майданчик

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Лексична вікторина «Summer hunt», 1-В

11.00-11.30

Кабінет  26

Башкірова О.О.

- Гра «Grammar Tenses», лексико-граматична вікторина, 2-А

11.00-11.30

Кабінет  45

Донченко О.О.

Виховний захід :

«Я люблю свою країну - Україну»;

«Україна – моя Батьківщина. У нашій рідній Україні ми всі український народ»;

«Правила дорожнього руху».

11.30-12.00

 

Кабінет 20

Кабінет 33

 

 

Кабінет 41

 

Пугаченко В.М.

Холодняк Л.В.

 

 

Колесник О.О.

-  Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра  «Сокіл» («Джура»)

1-4 класи

10.30-12.00

Спортивний майданчик

Вихователі загонів

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

- Читання улюблених книжок

   1-4 класи.

14.00-15.00

Ігровий майданчик

Вихователі загонів

13.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Розмовний клуб «У кафе». Розіграш діалогів, 4 класи

10.00-11.00

Ігровий майданчик

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Квест «Скарби предків», 1-В

10.00-11.00

Ігровий майданчик

Башкірова О.О.

- Гра «Презентуй свою сім'ю»,

2-А

10.00-11.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Дитяча відеозала «Подорож у   країну мультфільмів» 1-4 класи

11.00-12.00

Кабінет 29

Кабінет 30

Кабінет 26

Вихователі загонів

- Тренінг

«Твої пам'ять і увага»;

 

- Виховний захід «Людина починається з добра»;

 

12.00-13.00

 

 

Кабінет 27

Кабінет 28

 

Кабінет 47

 

Семенова Л.А.

Кононенко М.П.

 

Платонова Ю.В.

- Спортивні ігри

« Змагання з волейболу»7-8 класи;

- година тихих ігор (шашки, шахи).

 

13.00-15.00

Спортивний майданчик

Вихователі загонів

Яблонська Т.І.

Шаіпов Р.К.

14.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

 

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Виховний захід

«В гостях у світлофора Моргайка»

10.00-11.00

Кабінет  25

Рисована З.Г.

- Педагогічна майстерня

Вироби з вторинного матеріалу

«Бережи планету», 1-4 класи.

11.00-12.00

Кабінети

Вихователі загонів

- Розвиток діалогічного та монологічного мовлення. Участь у конкурсі «Найкращий блог»,

4 класи

11.00-12.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Лексико-граматична гра «Веселі старти з англійською», 1-В

11.00-12.00

Ігровий майданчик

Башкірова О.О.

- Лексико-граматична гра, 2-А

11.00-12.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Рухливі ігри

 «Веселі старти», 1-2класи

12.00-13.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І. Вихователі загонів

- Інтелектуально-розважальна гра «Хрестики - нулики»

13.00-14.00

Кабінет  12

Харужева Л.Г.

- Гра-змагання

«Подорож на повітряних кульках»,  1-4 класи

- Конкурс малюнків «Будь рос-лині і тварині другом», 5-8 класи

 

14.00-15.00

Ігровий майданчик

Вихователі загонів

15.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

- Матінка природа та її найкрасивіші куточки світу. Бесіда-гра «Guess», 3 класи

10.00-11.00

Ігровий майданчик

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?», 1-В

10.00-11.00

Кабінет  26

Башкірова О.О.

- Відео-презентація «Місяці, пори року». Презентація улюбленої пори року, 2-А

10.00-11.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- Мандрівка «Країна безпеки»;

-Виховна година «Дружба».

11.00-12.00

11.00-12.00

Кабінет  28

Кабінет  44

Кононенко М.П.

Хасанова І.В.

- Малювання ілюстрацій до прочитаних казок 1-4 класи

12.00-13.00

Ігровий майданчик

Вихователі загонів

- Єстафети «Швидше.Вище.Сильніше»,

7-8 класи 

12.00-13.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І. Вихователі загонів

- Спортивні естафети

«Веселі старти»

13.00-14.00

Спортивний майданчик

Коссе Н.М.

- Рухливі ігри;

- спортивні естафети.

 

14.00-15.00

Спортивний майданчик

Вихователі загонів

Яблонська Т.І.

16.06.2017

- Збір дітей;

- ранкова гімнастика;

- ранкова лінійка;

- бесіди щодо запобігання дитячого травматизму.   

9.00-10.00

Спортивний майданчик

Дакалова Г.О.

Демиденко Н.Ю.

Яблонська Т.І.

Охрій О.А.

Вихователі загонів

-Закриття зміни табору відпочинку: «Сонечко»

11.00-12.00

Актова зала

Вихователі загонів

Охрій О.А.

- Конкурс малюнків на асфальті за сюжетними казками.

12.00-12.30

Ігровий майданчик

Вихователі загонів

- Листівка на згадку новим друзям, 3 класи

12.30-13.00

Кабінети

Лутай К.С. Вихователі загонів

- Конкурс «Найкраще відео про мої канікули», 1-В

12.30-13.00

Кабінет  26

Башкірова О.О.

- Гра. Розгадування кросвордів на тему «Nature», 2-А

12.30-13.00

Кабінет  45

Донченко О.О.

- «Баскетбольні естафєти»,«Веселі старти»

2-3 класи 

13.00-14.00

Спортивний майданчик

Яблонська Т.І. Вихователі загонів

- Настільні ігри за вибором дітей

(шашки, шахи, доміно, лото)

14.00-15.00

Ігровий майданчик

Вихователі загонів


Фотозвіт дивитись за посиланнями