Робота методичного об`єднання

Березень 2017

Районний турнір з англійської мови

Вітаємо команду знавців англійської мови, яка посіла І місце у районному турнірі "English here, English there, English, English everywhere".

Склад команди:
капітан - Карташова Анна, учениця 11-А класу,
Ревека Катерина,  учениця 11-А класу,
Сальнікова Анастасія, учениця 10-А класу,
Сапота Євгенія,  учениця 11-А класу,
Філоненко Марія,  учениця 11-А класу.
Учні 11-А класу ( Дмітрієв Олексій, Бережний Віталій, Карлякова Катерина та Хрипко Тамара) брали активну участь у презентації команди.
Рогов Ілля, учень 11-А класу, створив змістовну електронну презентацію.
Мігунова Анна, учениця 11-А класу, вразила глядачів своїм чудовим співом.

Лютий, 2017

ІІІ районний дебатний турнір англійською мовою"Opinion of the Youth"

Вітаємо команду учнів нашої школи у складі Сапоти Євгенії,  Мілашенко Марії та  Філоненко Марії з перемогою у ІІІ районному дебатному турнірі англійською мовою "Opinion of the Youth" серед неспеціалізованих шкіл!

Листопад, 2016

VII Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"!

24 листопада 2016 року в школі було проведено VII Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч". Всі зареєстровані учасники спробували свої сили. Чекатимемо на результаті у квітні!