Портал Академії

             


Робота методичного об`єднання

 

 

 

Переможці  Всеукраїнських  учнівськихолімпіад

з природничих  дисциплін

 

2016/2017навчальнийрік

за/п

Прізвище, ім’яучня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б. учителя

1.                   

РомасьВлентина

9-Б

Географія

ІІІ

Меренкова Т.В.

2.                   

Сирова Маргарита

10

Географія

ІІІ

Меренкова Т.В.

3.                   

СапотаЄвгенія

11

Географія

І

Борщик Л.М.

4.                   

Приходько Назар

11

Географія

ІІІ

Меренкова Т.В.

5.                   

Кошельник Владислава

10

  Географія

ІІІ

Меренкова Т.В.

6.

Ліпкович Кирило

8-А

Хімія

ІІІ

Калюжна Н.І.

7.

Шеремет В.

7-А

Хімія

ІІ

Калюжна Н.І.

8.

Векліч Ярослав

11

Економіка

ІІІ

Меренкова Т.В.

9.

Силенко Дар'я

8-А

Біологія

ІІ

Панкратьєва В.В.

 

Приходько Назар

11-Б

Біологія

ІІ

Калюжна Н.І.

 

 

 

Участь у турнірах

 

 

2013/2014 рік

 У районнихтурнірах   учніпосілипризовімісця :  юнихгеографів (ІІІ місце), юнихбіологів – (III місце)

2014/2015 рік

У районнихтурнірахучніпосілипризовімісця:  юниххіміків – ІІІ місце, юнихгеографів – ІІІ місце.

 

2015/2016 рік

У районнихтурнірах   учніпосілипризовімісця :  юнихгеографів (ІІ місце), юнихбіологів – (III місце), юнихекономістів – (III місце), юниххіміків – (III місце).

2016/2017рік

У районнихтурнірах   учніпосілипризовімісця :  юнихгеографів (ІІІмісце), юнихекономістів – (IIмісце), юниххіміків – (III місце).

 

Переможці  І (районного) етапуВсеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробітучнів-членівМалоїакадемії наук  2016/2017 навчального року

 

СекціяГеографія та ландшафтознавство

1.

Олешко Антон Андрійович

Харківськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківськоїміської ради Харківськоїобласті

11-А

ІІІ

ПанкратьєваВікторіяВікторівна

 

 

2015/2016 навчальний рік

за/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б. учителя

1.                   

Вдовенко Софія

8-А

Географія

ІІ

Меренкова Т.В.

2.                   

Булатов Денис

11-А

Географія

ІІ

Меренкова Т.В.

3.                   

Сапота Євгенія

10-А

Географія

ІІІ

Борщик Л.М.

4.                   

Приходько Назар

10-Б

Біологія

ІІІ

Калюжна Н.І.

5.                   

Ліпковіч Кирило

7-А

Хімія

ІІІ

Калюжна Н.І.

 

 

2014/2015 навчальний рік

 

за/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б. учителя

6.                   

Тагаєв Денис

10-А

Географія

ІІ

Меренкова Т.В.

7.                   

Булатов Денис

10-А

Географія

ІІІ

Меренкова Т.В.

8.                   

Михайлов Костянтин

11-Б

Географія

ІІІ

Борщик Л.М.

Економіка

ІІІ

Меренкова Т.В.

9.                   

Сопотова Олександра

10-А

Біологія

ІІІ

Титаренко Л.В.

 

 

2013/2014 навчальний рік

 

з/п

Прізвище, імя учня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б.

учителя

1.

Тагаєв Денис Миколайович

9-А

Географія

ІІ

Меренкова Т.В.

2

Савченко Андрій Дмитрович

10-Б

Географія

ІІ

Борщик Л.М.

3

Сопотова Олександра Сергіївна

9-А

Географія

 

ІІІ

Меренкова Т.В.

Біологія

ІІІ

Титаренко Л.В.

6

Ковальова Дар’я Віталіївна

10-Б

Географія

ІІ

Борщик Л.М.

7

Аль-Амуді  Алівія Махер

11-А

Біологія

ІІІ

Титаренко Л.В.

8

Колодійчик  Дмитро Сергійович

11-А

Економіка

ІІІ

Меренкова Т.В.

 

Результати участі у конкурсі-захисті дослідницьких робіт

Малої академії наук України

2015/2016 навчальний рік

за/п

Прізвище, ім'яучня

Клас

Відділення

Секція

Місце

П.І.Б. учителя

1.

Сопотова

Олександра

11-А

Хімія та біологія

Біологія

людини

І

Титаренко Л.В.

2.

Олешко Антон

10-Б

Географія

Географія

ІІ

Панкратьєва В.В.

 

Сопотова Олександра, учениця 11-А класу, брала участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу дослідницьких робіт по лінії  МАН, посіла ІІ місце (учитель Титаренко Л.В.).

 

2014/2015 навчальний рік

за/п

Прізвище, ім'яучня

Клас

Відділення

Секція

Місце

П.І.Б. учителя

1.

Сопотова Олександра

10-А

Хімія та біологія

Біологія

людини

І

Титаренко Л.В.

 

Сопотова Олександра, учениця 10-А класу, брала участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу дослідницьких робіт по лінії МАН, посіла ІІ місце (учитель Титаренко Л.В.).

 

2013/2014 навчальний рік

п/п

Прізвище, ім'яучня

Клас

Відділення

Секція

Місце

П.І.Б. учителя

1.

Москаленко Денис

9-Б

Історія

Історичне краєзнавство

І

Борщик Л.М.

 

                                               

  Участь у турнірах

 

 

2013/2014 рік

 У районних турнірах   учні посіли призові місця :  юних географів (ІІІ місце), юних біологів – (III місце)

2014/2015 рік

У районних турнірах учні посіли призові місця:  юних хіміків – ІІІ місце, юних географів – ІІІ місце.

 

2015/2016 рік

У районних турнірах   учні посіли призові місця :  юних географів (ІІ місце), юних біологів – (III місце), юних економістів – (III місце), юних хіміків – (III місце).

 

Результативність навчальних досягнень учнів

Предмет

Середній бал

2010/2011 н.р.

Середній бал

2011/2012 н.р.

Середній бал

2012/2013 н.р.

Середній бал

2013/2014 н.р.

Середній бал

2014/2015 н.р.

Географія

8,1

9,2

8,5

8,6

8,3

Біологія

7,4

9,8

8,3

8,4

8,3

Хімія

7,5

7,5

7,8

7,7

7,9