Робота методичного об`єднання
Методичне об`єднання вчителів історії та правознавства проводить систематичну роботу по формуванню в учнів активної громадської позиції. Фундаментальні знання учнів, їх вміння застосовувати отриманий матеріал на практиці, усвідомлення зв’язку історичних подій із сучасністю – дозволяють учням школи щорічно брати участь у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, правових та інтелектуальних турнірах. Цьому сприяють: нестандартні уроки, проєктна діяльність, екскурсійна робота, позакласні заходи.
Одним із пріоритетних напрямків роботи вчителів суспільних наук є патріотичне виховання учнів. Активна робота була проведена при організації заходів, присвячених Дня Захисника України, Дня Збройних Сил України, підготовка уроків мужності, виховних годин, організація зустрічей з ветеранами Другої світової війни. Були організовані також навчальні екскурсії до історичних місць рідного міста Харкова.
Учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2022/2023 навчальному році
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1. | Рижко Анна | 11-А | Історія |
І |
Петрук Ю.А. |
2 | Клубань Ілля | 8-В | Історія | І | Донець Л.Л. |
Учні-переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2022/2023 навчальному році
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1 | Клубань Ілля | 8-В | Історія | ІІІ | Донець Л.Л. |
Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
ПІ | Кафедра | Клас | Місце | Готував |
Шевченко Валентин | Правознавство | 9-А | І місце | Петрук Ю.А. |
Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
ПІ | Кафедра | Клас | Місце | Готував |
Шевченко Валентин | Правознавство | 9-А | ІІІ місце | Петрук Ю.А. |
Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2021/2022 навчальному році
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1 | Алексєєв Дмитро | 9-Б | Історія | І | Плутахіна Т.І. |
Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2020/2021 навчальному році
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1. | Біда Марія | 11-Б | Історія |
ІІ |
Петрук Ю.А. |
2 | Рижко Анна | 9-А | Історія | ІІ | Петрук Ю.А. |
3 | Алексєєв Дмитро | 8-Б | Історія | І | Плутахіна Т.І. |
Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
у 2019/2020 навчальному році
№ з/п | ПІБ учня | Наукове відділення | Секція | Місце | Керівник |
| Рибалко Даніло | Історія | Секція «Історичне краєзнавство» | ІІІ | Кулик В.І. |
Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1. | Козік Анастасія | 10-В | Правознавство |
ІІІ |
Петрук Ю.А. |
Вітаємо учнів переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
у 2018/2019 навчальному році
№ з/п | ПІБ учня | Наукове відділення | Секція | Місце | Керівник |
| Кондратенко Олексій Андрійович | Історія | Історія Україна | ІІІ | Петрук Ю.А. |
| Кондратенко Олексій Андрійович | Історія | Етнологія | І | Петрук Ю.А. |
| Королькова Аліна Віталіївна | Філософія та суспільствознавство | Філософія | ІІІ | Плутахіна |
Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1. | Кондратенко Олексій | 11-А | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
2. | Фурсов Ярослав | 11-А | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
3. | Кубінов Дмитро | 9-В | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
Учні переможці Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області у міських турнірах з навчальних дисциплін
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Керівник |
Юні історики | ||||
1. | Фесюн Богдан | 11-А 10-Б 11-А 9-А | ІІ | Кулик В.І. |
2. | Жидкова Ярослава | |||
3. | Кондратенко Олексій | |||
4. | Рибалко Даніїл | |||
5. | Семенкова Дар'я | 9-Б | |
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Керівник |
Юні правознавці | ||||
1. | Фесюн Богдан | 11-А 11-А 11-А 11-Б 10-А | І | Петрук Ю.А. |
2. | Вдовенко Софія | |||
3. | Кондратенко Олексій | |||
4. | Піунова Єлизавета | |||
5. | Силенко Дар`я |
Учні-переможці
ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з історії та правознавства
Учні-переможці ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін у 2017/2018 навчальному році
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1. | Кондратенко Олексій | 10-А | Історія | ІІІ | Петрук Ю.А. |
2. | Кошельнік Владислава | 11-А | Історія | ІІ | Петрук Ю.А. |
3. | Кошельнік Владислава | 11-А | Правознавство | ІІ | Петрук Ю.А. |
4. | Каталкін Григорій | 10-Б | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
5. | Кондратенко Олексій | 10-А | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
6. | Житкова Ярослава | 9-Б | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
Учні -переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2017/2018 навчального року
ПІБ учня | ПІБ учителя Керівник роботи | Клас | Місце |
Секція Історія України
Кошельнік Владислава Олександрівна | Петрук Ю.А. | 11-А | ІІ |
Секція Історичне краєзнавство
Силенко Дар’я Олександрівна | Плутахіна Т.І. | 9-А | ІІІ |
Учні-переможці
ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з історії та правознавства
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1 | Британ Ольга | 11-А | Історія | І | Плутахіна Тетяна Ігорівна |
2 | Кошельнік Владислава | 10-А | Історія | ІІІ | Петрук Юлія Анатоліївна |
3 | Кошельнік Владислав | 10-А | Правознавство | ІІІ | Петрук Юлія Анатоліївна |
4 | Карташова Анна | 11-А | Правознавство | І | Петрук Юлія Анатоліївна |
5 | Бондарчук Роман | 9-Б | Правознавство | ІІІ | Петрук Юлія Анатоліївна |
Учні-переможці
ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з історії та правознавства
№ | Прізвище учня | Клас | Предмет | Місце | Учитель |
1 | Британ Ольга | 10-А | Історія | ІІІ | Плутахіна Тетяна Ігорівна |
2 | Ромась Валентина | 8-Б | Історія | ІІІ | Кулик Василій Іванович |
3 | Кошельнік Владислава | 9-Б | Історія | ІІІ | Петрук Юлія Анатоліївна |
4 | Макітренко Вікторія | 11-Б | Історія | І | Петрук Юлія Анатоліївна |
5 | Карташова Анна | 10-А | Правознавство | ІІ | Петрук Юлія Анатоліївна |
6 | Іполітов Валентин | 11-А | Правознавство | І | Петрук Юлія Анатоліївна |
7 | Сапота Євгенія | 10-А | Правознавство | ІІ | Петрук Юлія Анатоліївна |
Результати роботи за 2014/2015 навчальний рік
Учні-переможці
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
з історії та правознавства
з/п | Прізвище, ім’я учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. учителя |
1 | Макітренко Вікторія | 10-Б | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
Історія | ІІІ | Петрук Ю.А. | |||
2 | Ярмак Валерій | 10-А | Правознавство | ІІІ | Петрук Ю.А. |
3 | Карташова Анна | 9-А | Правознавство | ІІ | Петрук Ю.А. |
Учні-переможці
ІІ (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН України
| Прізвище, ім'я учня | Клас | Відділення | Секція | Місце | П.І.Б. учителя |
1 | Москаленко Денис | 10-А | Історія | Всесвітня історія | ІІІ | Плутахіна Т.І. |
Прізвище учня | Клас | Місце | Керівник | |
Юні правознавці | ||||
1. | Фесюн Богдан | 11-А 11-А 11-А 11-Б 10-А | І | Петрук Ю.А. |
2. | Вдовенко Софія | |||
3. | Кондратенко Олексій | |||
4. | Піунова Єлизавета | |||
5. | Силенко Дар`я |
№ | Прізвище учня | Клас | Місце | Керівник |
Юні правознавці | ||||
1. | Фесюн Богдан | 11-А 11-А 11-А 11-Б 10-А | І | Петрук Ю.А. |
2. | Вдовенко Софія | |||
3. | Кондратенко Олексій | |||
4. | Піунова Єлизавета | |||
5. | Силенко Дар`я |
Переможці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
ПІ | Кафедра | Клас | Місце | Готував |
Губар Андрій | Прикладна математика | 9-В | І місце | Ліхота В.О |
Шевченко Валентин | Правознавство | 9-А | І місце | Петрук Ю.А. |