Шкільний музей "Бойової слави"

Людське життя вимірюється не роками.

Про нього говорять вчинки людини.

Ось чому ми щиро пишаємося нашими земляками,

які зробили все можливе для нашого щастя.

Музей – це скарбниця дорогоцінних знань про історію нашої країни, того куточка, де ми народилися і живемо. Сучасна спільнота зобов’язана зберегти мирне існування для майбутніх поколінь, знати, якою ціною завойовано цей мир, бо це потрібно не мертвим, це потрібно живим.

Одним з таких напрямів роботи є створення музею «Бойової слави» при Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області, який було зареєстровано 11 листопада 2014 року. Створення музею має на меті виховувати патріотів, небайдужих до минулого і майбутнього своєї Батьківщини, через діяльність екскурсійно-дослідницької роботи, сприяти підвищенню ефективності патріотичного виховання.

У музеї "Бойової слави" Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради Харківської області ми маємо змогу перегорнути сторінки історії років війни, пройти стежками, скропленими кров’ю солдатів  та сльозами їх рідних.

Яскраві сторінки літопису  бойової слави вписані і ветеранами нашого Київського району, які тісно співпрацюють з учнівським активом музею, проводять зустрічі з учнями, надають вагомий внесок в процес створення та розвитку музею.

Усі матеріали музею, стенди, експонати  допомагають нашим сучасникам перенестися в ті далекі часи й зрозуміти всю велич подвигу простих людей.