Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко»

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. То ж бо літо ставить перед батьками одвічну проблему – влаштувати дітям гарний відпочинок. При ХЗОШ І-ІІІ ст. № 164, як і в інших школах району, гостинно розпочинає свою роботу пришкільний оздоровчий табір «Сонечко» з денним перебуванням дітей. Це дає можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити нові таланти. Кожен день у таборі насичений новими подіями, враженнями, почуттями. Чітка та злагоджена робота адміністрації, учителів, працівників шкільної їдальні, технічних працівників дозволяє зробити незабутнім і корисним відпочинок для учнів, які отримали путівки у Сонечко».

Велике значення для змістовного і цікавого відпочинку дітей в оздоровчому закладі має заздалегідь продумана, добре спланована виховна робота.

Для того, щоб учням було цікаво в нашому таборі, підготовчу роботу ми проводили заздалегідь. Заходи були заплановані по тематичним дням, що дає змогу краще організувати роботу в таборі.

Головним і найважливішим завданням вихователів є збереження здоров’я учнів та запобігання ними нещасних випадків при перебуванні не тільки в таборі, але й в домашніх умовах. Повсякденно  будуть проводитися бесіди з дітьми про небезпеку кишкових захворювань, поведінку біля водоймищ, у лісі, при екстремальних погодних умовах, про правила дорожнього руху і пожежної безпеки.

Основне завдання табору – оздоровлення дитини. Відтак, щоденна зустріч з вихованцями розпочинатиметься спортивною зарядкою. Значна увага приділятиметься рухливим іграм та вправам протягом усього дня. Упродовж роботи табору буде проведено ряд спортивних змагань та турнірів, ігри, конкурси, естафети.

У процесі виховання школярів велика увага приділятиметься товариськості, дружбі, любові до ближнього, моральним цінностям людини.