Заступники директора

Заступник з навчально-виховної роботи
ТИТАРЕНКО ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, учитель вищої категорії має педагогічне звання "учитель-методист". Викладає біологію. Здійснює систематичний контроль за якістю  навчально-виховного процесу і об'єктивністю  оцінки результатів освітньої підготовки учнів.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 38:

віторок 14-00 - 16-00

четвер 14-00 - 16-00

Заступник з навчально-виховної роботи

КЛОЧКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА учитель початкових класів. Кваліфікаційна   категорія - вища, педагогічне звання "старший учитель". Kерує роботою школи 1 ступеня.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 31:

понеділок, вівторок, середа - 14.00-16.00

четвер - 10.00-18.00

Заступник з навчально-виховної роботи

ГЛУЩЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА, учитель фізики, інформатики, має вищу  кваліфікаційну категорію. Відповідає за інформатизацію та комп`ютерізацію навчального закладу, моніторинг навчальних досягнень учнів.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 36.

Понеділок з 12-30 до 16-00

Середа з 08-30 до 18-00

П'ятниця з14-30 до 15-45

Заступник з навчально-виховної роботи ШЕВЧЕНКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 36.

Понеділок з 12-30 до 15-45

Середа з 12-30 до 16-00

П'ятниця з 08-30 до 18-00

Заступник з виховної роботи

КРІГЕР ІРИНА ВІКТОРІВНА учитель початкових класів. Має кваліфікаційну категорію "учитель Вищої категорії", педагогічне звання "Вчитель методист". Учитель початкової школи. Відповідає за стан виховної роботи, самоврядування школярів, спрямовує туристичну роботу.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 56:

понеділок-п'ятниця  з 13-00 - 16-00

Заступник з директора з господарчої роботи

КОЗИК ОЛЕНА ВІКТОРОВНА

Відповідає за стан господарських приміщень школи, тепловий режим, збереження шкільного майна, проведення поточних ремонтів. Керує роботою обслуговуючого персоналу, сторожів, лаборантів.

Прийом громадян здійснює :

понеділок-п'ятниця  з 08-30 - 13-00

Педагог-організатор

/Files/images/IMG_0734.JPG

ПЕТРУК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА, учитель історії та правознавства. Відповідає за роботу з превентивного виховання школярів, організовує шкільні свята.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 56:

понеділок-п'ятниця  з 13-00 - 16-00