Батьківські збори

24 лист. 2021
Особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2022.

24 листопада 2021 року в актовій залі школи з дотриманням протиепідеміологічних заходів відбулися збори батьків та учнів 11-х класів щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2022.
Зовнішнє незалежне оцінювання є основним інструментом якісного вступу до закладів вищої освіти. Тому одним з актуальних питань для самих учнів, їх батьків та вчителів-предметників є підготовка здобувачів освіти до ЗНО.
У ході засідання учасники ознайомилися з характеристиками сертифікаційних робіт з предметів, системою нарахування балів за виконання завдань, критеріями оцінювання завдань, обговорили онлайн ресурси для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.
Адміністрацією школи, вчителями-предметниками та класними керівниками проведена відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Разом з тим було наголошено на необхідності прийняття спільного рішення відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році щодо вибору відповідних предметів для проходження ЗНО.
Присутні ознайомлені з матеріалами ХРЦОЯО.