У школі продовжується дистанційне навчання.

1. Он-лайн класи для організації дистанційного навчання, зокрема Google Classroom та Microsoft Team;2. Хмарні технології (Google додатки), а саме:a. Пошта,b. Календар (сповіщення учням та вчителям про заплановані події)c. Диск, на якому розміщуються завдання від вчителя, та можливість користуватись Документами (сумісна робота з текстовими документами), Таблиці, Форми (тести, анкетування)e. Youtube (створення прямих ефірів, з можливістю спілкування в чаті).3. Мобільні та десктопні месенджери для організації зворотнього зв’язку (Viber, Skype, Telegram, Facebook, WhatsApp).4. Он-лайн дошки для освітнього процесу.5. Skype для індивідуальних відеозв`язків.6. Робота з платформами ZOOM, Kahoot, Google Classroom - для створення інтерактивних тестів, різноманітних завдань.7. Український відкритий курс Prometheus.8. Використовуються освітній он-лайн портал для вчителів та учнів «На урок» та освітній ІТ- проект «Всеосвіта».
Створено 06.05.20
Альбом школи