ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №164 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 





 

Портал Академії

             



Батьківська рада!

 

Список  батьківського комітету

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164

Харківської міської ради Харківської області на 2021/2022 навчальний рік

 

Заступник голови батьківського комітету – Баранова Н.В.

 

1

Дубограй Ірина Іванівна

Буркун Олеся Степанівна

Скриль Лілія Олександрівна

6-А

 

 

Сухіна Світлана Олександрівна

Потапенко Олеся Олександрівна

Яркіна Наталія Володимирівна

1-Б

Білокопитова Олена Володимирівна

Шилова Наталя Вікторівна

Стручковська Ольга Борисівна

6-Б

Гришко Юлія Валеріївна

Бондаренко Оксана Михайлівна

Комарницька Людмила Вадимівна

1-В

Морозова Наталія Миколаївна

Новікова Олена Валеріївна

Онацька Марина Андріївна

 

6-В

Котиш Олена Миколаївна

Васенко Олена Миколаївна

Кузіна Юлія Вікторівна

1-Г

Ніязова Інна Валеріївна

Подпрядова Юлія Олександрівна

Пензєва Юлія Валеріївна

 

6-Г

Рісована Анна Юріївна

Кудріна Аліна Вікторівна

Ігнатова Валерія Сергіївна

2-А

Клімова Ганна Миколаївна

Шевченко Юлія Вікторівна

Шостак Олександра Анатоліївна

 

7-А

Терзіна Наталія Олександрівна

Фалько Олена Валеріївна

2-Б

Іванов Деніс Олександрович

Чикмарьов Дмитро Олександрович

Мєдвєдєв Володимир Володимирович

 

7-Б

Бурнос Тетяна Миколаївна

Кириченко Карина Олександрівна

Вахтіна Тетяна Вікторівна

2-В

Сковородка Валентина Павлівна

Развадовська Ольга Анатоліївна

М’ясненко Дмитро Євгенович

7-В

Губар Наталія Сергіївна

Годіна Людмила Олександрівна

П’ятигор Ірина Володимирівна

2-Г

Макарюха Анастасія Євгенівна

Петросянц Ольга Віталіївна

Батуріна Катерина Сергіївна

7-Г

Погребна Катерина Сергіївна

Огнєва Катерина Іванівна

Єрмак Аліна Миколаївна

3-А

Житнікова Катерина Юріївна

Добрянська Тетяна Володимирівна

Орел Ганна Володимирівна

8-А

Дудко Марина Сергіївна

Іоніна Інна Валеріївна

Пінцова Наталя Василівна

3-Б

Козленко Вікторія Олександрівна

Козлова Марина Олександрівна

Ярош Олена Данилівна

8-Б

Алєксєєва Марина Анатоліївна

Тімохіна Олена Леонідівна

Хрипчук Ірина Миколаївна

3-В

Клімова Анна Миколаївна

Мельниченко Кристина Вікторівна

Шевчук Анна Юріївна

8-В

Назаренко Інга Ігорівна

Фендрікова Юлія Володимирівна

Бережна СвітланаВолодимирівна

3-Г

Шамілова Наіда Шапіївна

Онацька Марина Андріївна

Єгорова Ольга Миколаївна

9-А

Шпенькова Ольга Олександрівна

Савченко Ольга Євгеніївна

Василець Тетяна Олександрівна

4-А

Дибова Оксана Віталіївна

Пальчиковська Юлія Юріївна

Волинець Юлія Сергіївна

9-Б

Артемчук Наталя Михайлівна

Козуліна Юлія Олександрівна

Воротинцева Людмила Іванівна

4-Б

Польшина Юлія Сергіївна

Колядюк Ганна Володимирівна

Острась Ірина Володимирівна

9-В

Левада Регіна Михайлівна

Черкай Анастасія Вячеславівна

Рахліс Катерина Євгенівна

4-В

Літвінова Вікторія Володимирівна

Смігунова Юлія Юріївна

Черненко Вікторія Олександрівна

10-А

Бондаренко Лідія Петрівна

Сухіна Світлана Олександрівна

Юренко Ірина Михайлівна

4-Г

Ткачова Оксана Сергіївна

Сторчева Марина Олексакндрівна

Панченко Ольга Миколаївна

10-Б

Григорьєва Тетяна Миколаївна

Макаріна Наталя Миколаївна

5-А

Скриль Лілія Олександрівна

Євсікова Наталя Володимирівна

Кухаренко Ольга Сергіївна

11-А

Бессарабова Ірина Володимирівна

Єгорова Ольга Миколаївна

Фесик Юлія Іванівна

5-Б

Перетокіна Ірина Валеріївна

Болотов Дмитро Михайлович

Самойлік Світлана Борисівна

11-Б

Щербакова Ірина Василівна

Свєженцева Марина Іванівна

Конєва Наталя Вікторівна

5-В

Тєльна Людмила Олександрівна

Чуєва Маріанна Олександрівна

Фєдосєєв Володимир Васильович

11-В

Коротецька Наталія Юріївна

Максимова Світлана Сергіївна

Бондарчук Ольга Миколаївна

5-Г

Козлова Марина Олександрівна

Корх Тетяна Василівна

Масалова Тетяна Василівна

 

 

 

Голова комісії з обліку фонду благодійної допомоги школі – Баранова Н.В.

Члени комісії з обліку фонду благодійної допомоги школі –  Ткаченко А.С.

                                                                                      Котиш О.М.