Плани на канікули

заходів, які будуть проведені

в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

«ХАРКІВСЬКІЙ ЛІЦЕЙ № 164 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

під час весняних шкільних канікул

у 2023/2024 навчальному році

Дата проведення

Вікторина “ Весняні свята в Україні”

6-Б

Холодняк Л.В.

Розвага «Міжнародний день вафель»

Погоріла В.О.

Творчій захід “Мистецтво оригамі.”

3-Г

Пономаренко І.О.

Інтерактивний захід «Ігри з геометричними фігурами. Креслимо на дошці Zoom »

2-А

Павлюк І.Ю.

Творча майстерня

Погоріла В.О.

Конкурс “Найкращий знавець української мови”

7-Г

Олійник Л. П.

Захід «Весела лабораторія»

Погоріла В.О.

Виховний захід “Традиції та звичаї українського народу.”

3-Г

Пономаренко І.О.

Інтерактивний захід «Логічні ігри з сірниками. Перебудова фігур».

2-А

Павлюк І.Ю.

Вернiсаж малюнкiв “ Веснянi первоцвiти”

4-А

Рисована З.Г.

Весняні канікули!

25 бер. 2024
Щоб зробити цікавими та змістовними дитячі весняні канікули учителі школи підготували різноманітні ігрові заходи.

Екологічна ситуація, яка склалася в світі, настійно вимагає швидкої перебудови мислення людства і кожної конкретної людини, формування екологічної свідомості і екологічної культури. У зв'язку з цим екологічна освіта і екологічне виховання стають новим пріоритетним напрямком педагогічної теорії і практики. Тому на канікулах учителі нашого ліцею проводили екологічні заходи.

Екологічний захід " Допоможи природі."

Із початком весняних канікул у школярів з’являється більше вільного часу. З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення різних неприємних ситуацій учителями були проведені заняття, де учні ознайомлювалися із правилами техніки безпеки під час весняних канікул.

Весняні канікули - це чудова можливість зануритись у невідомі світи, де учні знайомилися з цікавими фактами математичної та мовної галузі. Приймали участь в інтерактивних заняттях, віктоинах, брей-рингах, дискусіях, літературних усних журналах.

\Учні нашого ліцею на канікулах вивчали традиції українського народу, спілкувалися і ділилися розповідями про своїх домашніх улюбленців. А в рамках проведення Всесвітнього тижня  GLOBAL MANEY  WEEK, учні 9-11 кл взяли участь  у Кахут-вікторині "ПРО ГРОШІ" та дізналися про фінансові пастки,які крадуть фінансову стабільність.