Шкільний офіцер поліції

Проект «Шкільний офіцер поліції»

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у Харкові  впроваджено модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».

Програма просвітницько-профілактичних занять «Школа і поліція»  спрямована на формування в учнів правослухняної поведінки, запобігання конфліктів і правопорушень. Мета програми – проведення інтерактивних зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, ролі поліції в громаді ; забезпечення поінформованості та обізнаності підростаючого покоління у питаннях розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм; сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено  Черкашина Данила Михайловича,інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції та Ченського Дмитра Геннадійовича, поліцейський 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старший сержант поліції.

Черкашин Данило Михайлович                           Ченський Дмитро Геннадійович

Відділ зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції: [email protected]
  та телефон 102.