Зимовий сад

Найкращим місцем для відновлення сил, життєвої енергії та релаксації завжди буде природа, бо людина є її невід`ємною частиною, тому у ліцеї №164 до 10-річчя її заснування був створений зимовий сад. Ідея створення саду належить Чухно Віктору Васильовичу,  який очолював ліцей з 1990 року по 2012 рік.

У той час, коли всі рослини «засинають» взимку, зелені мешканці саду продовжують тішити око своїм виглядом. Його природність не викликає сумнівів, насправді ж це результат  продуманого планування та кропіткої праці учителів та учнів. Зелений куточок саду ділиться на зони, де до кожної підібрана відповідна рослина, яка надає свого неповторного вигляду. До саду веде арка, яка вводить нас у світ мешканців природи. Своїм виглядом вражають нас бегонія коралова, фікус бенгальський, аспарагус, діфінбахія, цінерарія, апунція бергера, роіциссус, дріоптерис чоловічий, фінік пальчатий, циперус, традесканція, розанок китайський.
 Сад – це також місце проживання багатьох тварин. З яким зачудуванням спостерігаємо за життям птахів - червоноголового щиглика, хвилястого папуги, зеброва амадіна, які є прикрасою зимового саду.
За цей час з`явились нові мешканці.

Завдяки спільним зусиллям учителів, батьків та дітей зимовий сад   ліцею створює незвичайну атмосферу єдності природи і людини.