Психологічна служба

5 січ. 2024
Стресостійкість – це визначена сукупність особистих якостей, що дозволяють переносити стресові ситуації без неприємних наслідків для особистої діяльності індивіда і оточення. Формування стресостійкості стає важливим компонентом освітнього процесу.

Практичним психологом 04.01.2024 року з учнями 9-11 класів було проведено практичне заняття «Як підвищити стресостійкість. Вправи на зняття напруження». Мета заняття – вчити дітей швидко справлятися з психоемоційним та м’язовим напруженням, позбутися негативних емоцій, шукати способи, що допоможуть впоратися з поганим настроєм, вчити обирати здорові способи боротьби з емоційною напругою, перетворювати негативні емоції на позитивні, розвивати комунікативні здібності  дітей.