Психологічна служба. Діти з особливими освітніми потребами.

18 січ. 2024
Практичним психологом 16.01.2024 року було проведено РМО за темою: «Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами» з практичними психологами ЗЗСО Київського району.

Практичним психологом 16.01.2024 року було проведено РМО за темою:  «Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами» з практичними психологами ЗЗСО Київського району.

На заході були розглянуті такі питання: інклюзивна освіта, головні принципи інклюзивної освіти; нормативно-правові документи з питань інклюзивної освіти; рівні підтримки, оцінювання учнів з ООП; команда психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП в закладі загальної середньої освіти, ІПР; корекційно-розвиткова робота з учнями в закладі (Практична робота психолога в закладі, ігри, кінезіологічні вправи).

Виконані практичні вправи з учасниками РМО щодо збалансованого розвитку мозку.