Заняття з учнями. Психологічна служба

15 бер. 2024
Техніка «каракулі» сприяє оптимізації міжособистісного і внутрішньогрупового спілкування, групової згуртованості, розвитку і вдосконаленню комунікативних навичок, налаштовує на прояв взаємної емоційної підтримки.

15.03.2024 року соціальним педагогом та практичним психологом з учнями 3-х та 4-х  класів було проведено вправу «Каракулі», яка сприяє оптимізації міжособистісного і внутрішньогрупового спілкування, групової згуртованості, розвитку і вдосконаленню комунікативних навичок, налаштовує на прояв взаємної емоційної підтримки, сприяє дослідженню дитиною власних почуттів і переживань, а також зняттю м’язових, емоційних напружень, розслабленню.

Діти з задоволенням виконували запропоновані завдання та ділилися своїми результатами роботи. У висновку обговорення діти склали колективну історію за створеними малюнками.