Загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

19 квіт. 2024
Сьогодні випускники нашого ліцею приєднались до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь» та посадили дерева, щоб через багато років вже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу Державу!

Найцінніше — у простих речах: у мирному небі над головою, у спокійному сні, у купі невиконаних домашніх завдань, у живому спілкуванні з однолітками. Страшна війна забрала життя, зруйнувала плани та мрії. Діти війни, випускники 2024 року, 11-класники України, завершуючи навчальні заклади і прощаючись з дитинством, не матимуть можливість побувати на шкільних балах, адже війна забрала у них те, що раніше здавалось невід'ємною частиною їхнього життя, що додавало їм радості і натхнення – урочистості і свята, музику оркестрів і пишно прикрашені квітами зали.
Але тішить те, що саме це покоління після Перемоги відбудовуватиме нашу Україну!
А сьогодні випускники нашого ліцею приєднались до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь» та посадили дерева, щоб через багато років вже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу Державу!
Пройде небагато часу, підростуть посаджені деревця… Вони прикрашатимуть не лише територію ліцею, але й викликатимуть вдячність у серцях  наступних поколінь  за подаровану красу та затишок. Тож, нехай же зелені паростки майбутнього милують око, радують серце та тішать душу.