Вітаємо!

29 квіт. 2024
Вольгачова Аліса,учениця 7-Б класу,зайняла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі і отримала подяку від Молодіжної Ради при Міністерстві закордонних справ України. Її робота "Щедрівочки" стала складовою частиною створення айдентики проекту Громадської органiзації " Інститут культури України". Проект передбачає внесення традицій святкування Щедрого вечора до об'єктів державної нематеріальної спадщини з подальшою передачею відповідних документів в ЮНЕСКО. Пишаємось нашими талановитими дітьми!

Пишаємось нашими талановитими дітьми!