Тиждень протидії булінга!

23 вер. 2021
Протягом тижня відбулися заходи, спрямовані на інформування учнів про булінг. Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

Протягом тижня відбулися заходи, спрямовані на інформування учнів про шкільний булінг . Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Для учнів 7-Г класу було проведено виховну годину на тему « Скажи – “НІ!” булінгу» .  Учні ознайомились з ознаками, формами та видами булінгу, а також з відповідальністю за його вчинення. По завершенню виховної години учні виготовили тематичний плакат «Рука допомоги», на який приклеювали символічні кольорові руки, де вписали, що зробити, щоб попередити булінг у класі.
      Для учнів 9-х класів було проведено  заняття з елементами тренінгу «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» у ході якого учні чітко з’ясували, які дії вважаються боулінгом, одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права та обов’язки.
       Було проведено вправу «Казка про Скріпочку», метою якої є формування почуття емпатії та співпереживання до дитини, яка зазнає булінгу; вправу« Саймон сказав...» для згуртованості колективу.

Тренінг в 7-А класі "Як не стати учасником булінгу". Під час заходу діти переглянули відеоролик " Як боротися з булінгом" , разом створили буклет " Stop булінг"

На тижні протидії булінгу 15.09 у 8-Г проведено виховний захід “Доброта в моєму серці”. Учасники освітнього процесу переглянули презентацію, в якій висвітлено поняття булінгу, його види, головні компоненти та основні форми, соціальна структура,наслідки та технологія реагування у разі виявлення фактів булінгу.

"Серце любові від 5-Б, що робити щоб у світі було менше булінгу"

У школі була створена "скринька довіри", де учні могли поділитися своєю проблемою, надати пропозиції та побажання.