22 лист. 2021
З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху у школі був проведений тиждень безпеки дорожнього руху!

Впродовж тижня у класах було проведено низку тематичних бесід "Безпека на дорозі - безпека життя", вікторин "Твій друг-безпечний рух", ігор, тренінгові заняття "Коли вирушаєш в путь - завжди обережним будь", виставка малюнків "Дай руку - вулице!". Старшокласники розробили пам'ятки-розмальовки для учнів молодшої школи на тему правил дорожнього руху.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення , мову, пам'ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах - це запорука власної безпеки.