Освітня акція «Калейдоскоп ідей»

9 жовт. 2023
Жовтень багатий на свята. День захисників та захисниць України, День працівників освіти, День української писемності та мови, Міжнародний день музики, Всесвітній день гри, Всесвітній день тварин, День цікавих подій, День художника, День українського козацтва, Всесвітній день здорового харчування, Всесвітній день кулінара, Міжнародний день шкільних бібліотек тощо.

Протягом жовтня Департамент освіті запрошує школярів долучитись до освітньої акції “Калейдоскоп ідей”
   За умовами акції діти пропонують цікавий, добрий, корисний, безпечний челендж, завдяки якому можна допомогти українським захисникам, медикам, волонтерам, тваринам; вдосконалити свою українську та знання з історії; розвинути кулінарні, спортивні, музичні чи читацькі навички та здібності; визначити цікаві знахідки дистанційного навчання тощо. Тематика обмежується святами, зазначеними вище.