Колектив ліцею 164 висловлює щиру вдячність за допомогу у закритті контуру будівлі

1 лют. 2024
Мудрі люди кажуть, що вдячності ніколи не буває забагато. Колектив нашого ліцею №164 по-особливому розуміє зараз ці слова. Зовсім недавно, внаслідок падіння ракети, знову сильно пошкоджено фасад будівлі закладу, вхідні та двері кабінетів. Було втрачено сотні квадратних метрів віконного скла. Ми знаходились в розпачі! Але на допомогу, не зволікаючи, відгукнулись небайдужі містяни: просто незнайомі люди з найближчих будинків, батьки наших учнів, колеги, волонтерська команда Київського району, КП "Харківспецбуд". Та особлива дяка — волонтерам з харківської організації «Добробат», під керівництвом Ольги Скорової. Вони працювали злагоджено, швидко, професійно. Практично за день виконали величезний об'єм надскладних робіт! І тепер наш багатостраждальний ліцей вже захищений від снігу та дощів. Низько вклоняємося волонтерам Київського району та «Добробату»: всім, хто допоміг школі в лиху годину! Неймовірно цінуємо вашу допомогу, що прийшла так вчасно! Бажаємо вам успіхів у ваших добрих, таких необхідних справах! Тримаємось! Слава Україні!