Марафон «Добро починається з тебе»

5 лют. 2024
У лютому учні нашого ліцею, батьки та вчителі долучились до марафону «Добро починається з тебе», де закликають робити добрі справи на підтримку захисників та захисниць, соціально незахищених категорій громадян, допомога притулкам для тварин.

У лютому учні нашого ліцею, батьки та вчителі долучились до марафону «Добро починається з тебе».
    Тематика цього марафону така:
   - добрі справи на підтримку захисників та захисниць;
   - добрі справи на підтримку соціально незахищених категорій громадян;
   - допомога притулкам для тварин.
     Примножуймо добро, робімо все для нашого щасливого майбутнього, щоб кожен день був добрим, щоб на нашому шляху було якомога більше добрих людей, щоб якомога частіше звучали добрі слова, щоб у наших серцях народжувалися добрі почуття, щоб наші душі жили добрими емоціями, щоб доброта, мир, милосердя та небайдужість мали місце в нашому житті та в кожній родині.
   Сподіваємося, що кожен учасник цього марафону за час підготовки або перегляду матеріалів  озброїться добрими почуттями, щирими намірами, гуманністю, співчуттям, милосердям і любов'ю та стане справжнім воїном добра, який буде нести мир, любов і світло.