Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Правила поведінки для здобувачів освіти

І. Ми - відповідальні, старанні і наполегливі у навчанні:

1. Правила поведінки для здобувачів освіти базуються на чинному законодавстві в сфері освіти.

2. Здобувачі освіти приходять до ліцею без запізнень, за 10-15 хвилин до початку занять, дотримуючись ділового стилю одягу і зовнішнього вигляду, займають своє робоче місце, готують все необхідне навчальне приладдя.

3. Учні старанно виконують домашні завдання.

4. Під час перерви школярі прибирають своє робоче місце й готуються до наступного уроку.

5. У їдальні учням слід дотримуватися черги та культури харчування.

6. Здобувачі освіти перебувають на території ліцею під час освітнього процесу. Залишати освітній простір закладу можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри та за письмовим узгодженням з батьками (або особами, які їх змінюють), які беруть відповідальність за життя та здоров’я своєї дитини на себе.

7. У разі пропуску занять з поважних причин здобувач освіти зобов'язаний надати класному керівнику заяву від батьків (або осіб, які їх змінюють).

8. У разі відсутності на навчальних заняттях через хворобу, здобувач/здобувачка освіти має обов'язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо допустимого навантаження на уроці фізичної культури зі вказаним терміном.

9. Учні відповідають за збереження свого майна. Якщо учень загубив щось зі своїх речей, ліцей не несе відповідальності.

ІІ. Ми - ввічливі:

1. Здобувачі мають бути ввічливим у спілкуванні з усіма учасниками освітнього процесу.

2. Здобувачі  освіти ліцею виявляють повагу до старших, піклуються про молодших.

3. Учні мають дбайливо ставитися до  майна та речей, що належать іншим особам.

4. З настанням холодної пори року учні перебувають у приміщенні ліцею без верхнього одягу та мають змінне взуття.

ІІІ. Ми - у безпеці:

1. Ліцей - територія, на якій не місце предметам або речовинам, які можуть зашкодити здоров'ю, безпеці інших людей або завадити проведенню навчального процесу (наприклад, зброю, ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини, спиртні напої, сигарети, наркотики, отрути, токсичні речовини тощо).

2. Під час перерви учні можуть вільно переміщатися ліцеєм, окрім тих місць, де їм небезпечно перебувати.

3. Цькування, залякування, лихослів’я, знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у ліцеї та за її межами.

4. Не мають місця в житті школярів:

- біг східцями, коридорами та в класних приміщеннях;

- штовханина, кидання предметами або гра в м'яча у приміщеннях, не пристосованих для цього.